سرپرست جدید کمیته رزم پرثوا استان مازندران معرفی شد

Print pageEmail page

 

93963_798به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران طی حکمی از سوی سید رمضان شجاعی کیاسری ریاست هیات ورزشهای همگانی استان مازندران سعید قریشی به عنوان سرپرست جدید این کمیته معرفی گردید. متن حکم به شرح ذیل می باشد:

 جناب آقای    سعید قریشی
سلام علیکم،
                         با توجه به شناختی که از مراتب تعهد و توانمندیها  در جنابعالی  حاصل است به موجب این حکم به عنوان ((سرپرست کمیته رزم پرثوا هیات ورزشهای همگانی استان مازندران)) منصوب می شوید، امید است که با عنایت حضرت حق و تدابیر  شایسته ای که اتخاذ می نمائید در جهت تقویت و توسعه ورزشهای همگانی  استان و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در امور محوله سرافزار و موفق به توفیقات الهی باشید.

سید رمضان شجاعی کیاسری

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان مازندران

هیات ورزشهای هنگانی استان مازندران این انتصاب را به جناب آقای سعید قریشی تبریک گفته و از زحمات جناب آقای پور خیز مسئول پیشین کمیته رزم پرثوا در طی حضور یکساله در این کمیته قدردانی می نماید.

2 دیدگاه برای “سرپرست جدید کمیته رزم پرثوا استان مازندران معرفی شد

  1. با کمال مسرت انتصاب بجا وشایسته جنابعالی را به عنوان سرپرست کمیته رزم پرثوا را که نشان از لیاقت وشایستگی جنابعالی دارد صمیمانه تبریک وتهنیت عرض می نمایم . امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر عج و با توکل به خداوند سبحان منشاء خدمات ارزنده ای برای امت شریف و ورزشکاران و ورزش دوستان و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید.

  2. از این که عنایات حضرت کامل ، لطف بندگان شامل و توفیق خدمت حاصل شد خدای را شاکرم و از این که با کرامت طبع بی بدیل و لطف و احسان بی نظیر ، مراتب مودت و محبت خود را باارسال پیام تبریک برای انجام خدمت به اینجانب اعلام نمودید به رسم ادب و ارادت سپاسگزارم .

دیدگاه ها خاموش هستند .