آغاز پویش سراسری “آماده باش” در مازندران

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اعلام کرد

آغاز پویش سراسری “آماده باش” در مازندران

مهندس روهام ابوطالبی رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان مازندران از آغاز پویش سراسری “آماده باش” در مازندران خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران، روهام ابوطالبی رئیس این هیات، با اعلام آغاز پویش سراسری اماده باش در استان افزود: پویش ملی “آماده باش” با هدف مقابله با کرونا و افزایش سهم ورزش های همگانی در پیشگیری از ابتلاء طراحی شده است.

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان مازندران تصریح کرد: پویش ملی «آماده‌باش» در جهت بالا بردن و افزایش نشاط و شادابی مردم به‌ویژه خانواده‌ها و تحرک و پویایی در جامعه به‌صورت مجازی از امروز لغایت 30 شهریورماه به‌صورت سراسری با ابلاغ فدراسیون برگزار می‌شود.

ابوطالبی یادآور شد: مأموریت ویژه برای برگزاری این طرح ارتقاء نقش مسؤولانه ورزش همگانی در کاهش کم‌تحرکی و پیشگیری از کرونا است که از اهدف آن می‌توان به آگاهی‌بخشی، تحریک و ترغیب و رفع موانع ورزشی و افزایش تحرک بدنی و به تبع آن افزایش ایمنی بدن در مقابله با کرونا اشاره کرد.

وی خاطرنشان‌کرد: کانون اصلی پویش ملی «آماده‌باش» ورزش همگانی برای مقابله با کرونا شامل خانواده‌ها، گروه‌های پر خطر جامعه، افراد بالای 50 سال و همه رده‌های سنی بویژه آگاهی بخشی و مشارکت کودک و نوجوانان در معرض این بیماری است.

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان مازندران گفت: پویش ملی «آماده‌باش» به‌صورت برنامه‌های مجازی، اینوگرافی، موشن‌گرافی و برشور و چالش و مسابقات مجازی با هماهنگی کمیته‌های ورزشی هیات و هیأت‌های شهرستان های استان که پتانسیل بالایی را دارا می‌باشند، به اجرا در خواهد آمد.

 

ابوطالبی اظهار امیدواری کرد با استفاده از قابلیت‌ها و توانمندی‌های موجود بتوان موجی به‌وجود آورد که به گفتمان ورزش همگانی در مقابله با کم‌تحرکی و بیماری کرونا کمک نماید.

دیدگاه ها بسته شده اند.