اولین نشست هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری با مدیریت جدید این هیات در سالن کنفرانس هیات ورزشهای همگانی مازندران برگزار گردید

 

IMG_۲۰۱۴۱۲۰۲_۱۴۳۸۴۷به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی اسنان مازندران، اولین نشست هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری پس از تغییر در کادر مدیریتی آن دیروز  93/9/11 در سالن کنفرانس هیات ورزشهای همگانی استان مازندران تشکیل گردید. این نشست که به منظور آشنایی مسئولین کمیته های استانی و شهرستانی با کادر جدید مدیریتی ورزشهای همگانی ساری صورت پذیرقت ، راس ساعت 2/30 با ذکر صلوات حاضرین در جلسه و قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط علی اکبر ضمیریان  آغاز شد . در ابتدای جلسه سنخگوی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران که به عنوان مجری و اداره کننده جلسه در نشست حضور داشت ضمن خوشامد گویی به حاضرین و تبریک آغاز رسمی سرپرستی مجید جعفری به عنوان سرپرست هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری ، جعفری را فردی با دانش مدیریتی بالا و توانمند در حوزه ورزشی بالاخص ورزش شهروندی و همگانی دانست و حضور ایشان را در این هیات به فال نیک گرفت . فرهادی سپس از حاضرین خواست خود را معرفی نموده و نظرات خود را در خصوص برنامه ریزی های آتی هیات ورزشهای همگانی ساری بیان نمایند. پس از معرفی و ابراز نظر حاضرین ،بریمانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری با دعوت فرهادی به عنوان اداره کننده جلسه، به ایراد سخنانی پرداخت و ضمن قدردانی از تلاشهای سعید رمضان پور رییس سابق هیات ورزشهای همگانی ساری ، دلیل اصلی تغییرات صورت گرفته را استفاده از توانمندی سعید رمضانپور در هیات دیگری دانست و از جعفری به عنوان فردی آزمون پس داده در حوزه ورزش شهروندی نام برد و همچنین تحصیلات وی را مرتبط با نیاز امروز جامعه ورزشی دانست و ابراز امیدواری کرد بتوان از پتانسل بالای جعفری در امر ورزش و حضور ایشان  که به عنوان فردی فعال در شهرداری خدمت می کنند،استفاده کرد. رییس اداره ورزش و جوانان ساری هدف از تغییرات متعدد در راس هیاتهای ساری را رکود و عقب ماندگی در این هیاتها نسبت به سایر شهرستان های استان دانست . وی  ادامه داد: انشالله با دلسوزی و تعامل بیشتر ابن هبات با مردم بتوانیم برای شادابی و نشاط و سلامت روحی مردم شهر مفید باشیم .هدف ما در شهرستان ساری همگانی کردن ورزش است که آن هم نیازمند عزم همگانی در کل شهرستان می باشد.

پس از پایان سخنان بریمانی رییس اداره ورزش و جوانان ساری ، جعفری سرپرست جدید هیات ورزشهای همگانی ساری ، ضمن تشکر و سپاسگزاری از حضور حاضرین در جلسه از حسن اعتماد حسین بریمانی جهت معرفی ایشان جهت تصدی این پست  و جناب دکتر شجاعی جهت انتصاب وی، تشکر و قدردانی نمود و دلیل قبول این پست را نیاز به تغییر در ساختار ورزش همگانی و فعال سازی کمیته های غیر فعال دانست.وی  یکی از مهمترین برنامه های خود را تغییر در نگرش جامعه و مسئولین به ورزش همگانی دانست . در پایان حاضرین در نشست دیدگاههای خود را درخصوص مسائل و مشکلات پیش روی ورزش همگانی را بیان نموده و به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند که سرپرست جدید ورزشهای همگانی ساری، پس از شنیدن صحبتهای مسئولین کمیته های استانی و شهرستانی ، برنامه ریزی جهت گسترش ورزش بوستان ها ، تعیین مکانی مناسب ماهیگیری ورزشی همچون مجموعه پارک ملل ، منظم سازی ساختار برگزاری دوره های آموزشی در ساری، تعامل کمیته ها با یک دیگر جهت برگزاری همایشات و جشنواره و … را از اهداف آتی خود عنوان کرد.

حسین فرهادی سخنگوی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ، ضمن جمع بندی سخنان شرکت کنندگان در نشست ، کمبود اعتبارات تخصیصی به ورزش را درد مشترک تمامی هیات ها دانست اما عشق و علاقه فعالان در هیات های ورزشی را به عنوان پتانسیل مثبت ورزش مازندران خواند . وی با بیان اینکه در سال های اخیر با کم یا زیاد شدن کمیته های تحت پوشش هیات ورزشهای همگانی استان که در نتیجه تصمیمات اجباری فدراسیون و ناشی از بی فدراسیون بودن برخی رشته های ورزشی  حاصل شده، را عامل منفی در برخی از کمیته های پرفعالیت و تخصصی ورزش همگانی و تحرکات مثبت هیات ورزشهای همگانی دانست . فرهادی عدم شناخت و عدم دسترسی به اطلاعات برخی از رشته های نوپا در فدراسیون را علی رغم هزیته بر نبودن به عنوان عامل اصلی منع گسترش آن در مازندران دانست.

جلسه راس ساعت 16 با ذکر صلوات خاتمه یافت.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.