جلسه اعضای انجمن پیلاتس با حضور دکتر علی مجدآرا در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد

جلسه اعضای انجمن پیلاتس با حضور دکتر علی مجدآرا در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، جلسه اعضای انجمن پیلاتس با حضور دکتر علی مجدآرا در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.

دکترعلی مجدآرا ضمن تاکید بر بهره بردن از ایام مبارک ماه رمضان اظهار داشت: کار بزرگ مرد بزرگ و پا در رکاب می خواهد و با نامه و تاکید درست نمی شود. حتما باید به صورت ویژه ای پیگیری بشود. کنترل و نظارت شود و برای این که بتوانیم ورزش را به صورت همگانی در بیاوریم، باید نهادینه و فرهنگ سا زی شود .
وی افزود: هم اکنون 60 رشته زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی داریم که دراین میان پیلاتس وضعیت خاصی دارد. ما برای اداره کردن فدراسیون نیامده ایم بلکه برای پرورش آن اینجا هستیم. بنابراین باید خرق روش کنیم.
مجد آرا گفت: باید پیلاتس از انحصاری بودن در بیاد و همه چی طبق قوانین و مقررات باشد. پیلاتس باید هم کارآفرینی و رشد کند. خوشبختانه افراد خوبی در خانواده پیلاتس مشغول به خدمت هستند.
مسلماً هر چیزی به هر قیمتی بدست نمی آید ولی باید قیمت مسولیت را قبول کنید. و انسان با تلاش و پیگیری است که قیمت پیدا می کند. انجمن پیلاتس با توجه به راهبردها یی که دارد نشان داده با هدف کار می کند. موفقیت به افراد گره نمی خورد بلکه به هدف گره خورده است و تلاش مداوم است که پیشرفت را به ارمغان می آورد.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی خاطر نشان کرد: ما باید با آگاهی بخشی و فرهنگ سازی مردم را به ورزش ترغیب کنیم. ما باید کار را بزرگ ودر سطح کشور ببینیم. نباید اجازه دهیم عده‌ای با تشویش اذهان به مقاصد سود جویی خودشان برسند.
باید همه باشگاه ها در سراسر کشور رصد شوند و باشگاه هایی که طبق قوانین وزارت خانه کار نمی کنند، از طریق مراجع قانونی همه در یک جهت حرکت کنند.
بنابراین طی بخشنامه ای باید به سراسر کشور اعلام می کنیم که چنانچه هر اتفاقی در هر استانی از طریق مربیانی که تمدید کارت نکرده اند و یا غیر قانونی کار میکنند بیافتد. مسولیت با مدیر کل آن استان می باشد
وی گفت: خوشبختانه قابلیت های زیادی در جامعه وجود دارد و انجمن پیلاتس جای گسترش بسیار دارد و ما دست همه را برای همکاری می فشاریم، تا این رشته در سطح کشور بدرخشد.

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.