جلسه هماهنگی اجرای سه شنبه های بدون خودرو و ورزش صبحگاهی ادارات مازندران برگزار شد

با حضور مسئولان و نمایندگان دستگاهها و نهادهای ذیربط جلسه هماهنگی ورزش صبحگاهیچهارشنبه های ادارات و سه شنبه های بدون خودرو برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان مازندران , جلسه هماهنگی اجرای برنامه ورزش صبحگاهی در ادارات و سه شنبه های بدون خودرو با حضور عادل عالیشان معاون ورزش همگانی ورزش و جوانان, محمدرضا ییلاقی مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی این اداره,روهام ابوطالبی دبیروقائم مقام هیات ورزش های همگانی ، مختار مهدوی رئیس ورزش و جوانان, نمایندگان: صداسیما, آموزش و پرورش, محیط زیست، هیات دوچرخه سواری و دیگر دستگاههای ذیربط به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
عالیشان در این جلسه با اشاره به تاکید استاندار درباره اجرای دقیق و منظم برنامه ورزش صبحگاهی ادارات و همچنین سه شنبه های بدون خودرو اظهار داشت؛ از همه نهادها و دستگاههای مرتبط انتظار است که با جدیت این برنامه ها را که جنبه سلامتی و فرهنگ سازی در جامعه دارد را پیگیری و اجرا نمایند.
معاون توسعه ورزش همگانی در ادامه گفت : برگزاری کلاس فشرده برای مربیان ورزش صبحگاهی ادارات و دستگاهها, تهیه لوح فشرده آموزشی و .. . از اقدامات مهم برای اجرای این برنامه خواهد بود.
وی افزود؛ برنامه سه شنبه های بدون خودرو نیز از هفته آینده با حضور پررنگ مسئولان و همراهی احاد مردم ورزشی استان برگزار می شود و شیوه نامه این دو برنامه بزودی تدوین خواهد شد.
در ادامه نمایندگان دستگاهها و نهادهای حاضر در این جلسه به بحث و گفتگو درباره برگزاری این دو رویداد و پیاده روی 100 هزار نفری مرکز استان پرداختند که مهم ترین مباحث مطرح شده عبارتند از :
-ایجاد اشتیاق و انگیزه برای حضور کارمندان و مردم در ورزش همگانی
-زمان اجرای ورزش صبحگاهی
-حضور جدی تر شهرداری مرکز استان در جلسات هماهنگی
-هماهنگی برای حضور رسانه ها
– تاکید بر تصویب سریع تر شیوه نامه

دیدگاه ها بسته شده اند.