جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات چوگو جوانان قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان کلاردشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران :رییس کمیته روابط عمومی انجمن چوگوی فدراسیون ورزش های همگانی از تشکیل شدن جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات چوگو جوانان قهرمانی کشور که قرار است 5 و 6 مرداد سال جاری به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان مازندران در شهرستان کلاردشت برگزار شود، خبر داد.

مهندس مهدی معصومی گفت: در این جلسه که پنجشنبه گذشته با حضور فرماندار و اعضای شورای ورزشی شهرستان کلاردشت ،نماینده هیأت ورزش های همگانی مازندران در غرب این استان و همچنین رییس و تعدادی از رؤسای کمیته ها و مشاورین انجمن ورزشی چوگو برگزار شد، کلیاتی از چگونگی برگزاری این تورنمنت دو روزه مطرح و اعضای جلسه به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

معصومی افزود: دکتر طالب رجب پور،رییس محترم انجمن چوگوی کشور، در این جلسه با اعلام اینکه حداقل 10 تیم از استان های برجسته کشور در مسابقات پیش رو شرکت خواهند کرد، ضمن برشمردن وظایف دستگاه های مختلف در جریان برگزاری مسابقات پیش رو از تشکیل یک دوره مربیگری یک روزه ی توجیهی چوگو همراه با اعطای گواهینامه در روز 4 تیرماه نیز خبر داد.

وی اضافه کرد: مهندس صالحی، فرماندار محترم شهرستان کلاردشت،نیز ضمن تاکید بر برگزاری هر چه شایسته تر مسابقات از اداره ورزش و جوانان شهرستان خواست تا به عنوان دبیر برگزاری مسابقات هر چه سریعتر نسبت به تشکیل کمیته های مربوطه و تقسیم وظیفه بین کمیته اقدام نماید.

معصومی بیان داشت: مهندس ابراهیم کاویانی،مشاور محترم رییس فدراسیون ورزش های همگانی و نماینده هیأت ورزش های همگانی مازندران در غرب این استان، نیز از دیگر اعضای حاضر در جلسه بود که برگزاری این مسابقات را فرصتی مغتنم برای ورزش مازندران و البته کلاردشت برشمرد و آمادگی خود را برای حمایت از هرچه بهتر و با شکوه تر برگزار شدن آن اعلام کرد.

رییس کمیته روابط عمومی انجمن ورزشی چوگو همچنین از برگزاری جشنواره بومی محلی در آئین افتتاحیه و استقرار غرفه های مربوط به صنایع دستی و غذاهای محلی در حاشیه مسابقات خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این مسابقات در ایام گردشگرپذیر سال و در یکی از زیباترین مناطق شهرستان گردشگری کلاردشت یعنی “چمن زیبای مکارود” برگزار خواهد شد، قطعا با حضور پرشمار گردشگران داخلی و خارجی همراه خواهد بود و این فرصتی مناسب برای بازشناساندن ورزش اصیل چوگو خواهد بود.

دیدگاه ها بسته شده اند.