جلسه هم اندیشی توسعه ورزش پرثوا در مازندران

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران، در راستای هماهنگی در توسعه ورزش پرثوا در استان مازندران جلسه ای به میزبانی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران با حضور روهام ابوطالبی- دبیر و قائم مقام هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ، نادرشکری- رئیس انجمن پرثوا کشور، سعید قریشی- مسئول کمیته پرثوا استان مازندران ، پوریا نعیمی -مسئول کمیته تحول،تعالی و آینده نگری استان مازندران، علی خانلرزاده- رئیس کمیته رزم پرثوا شهرستان بابل، شعبان عابدی- رئیس کمیته رزم پرثوا شهرستان قائمشهرو فردین رمضانی- قهرمان جهان در رشته رزم پرثوا برگزار گردید.
در این جلسه ضمن بررسی اقدامات انجام شده و پتانسیل های استان دراین رشته رزمی ،برگزاری کارگاه آشنایی با این ورزش ایرانی و همچنین برگزاری دوره های مربیگری و داوری به تصویب رسید.
در این نشست هم اندیشی برتهیه بانک اطلاعاتی ورزشکاران و مربیان پرثوا استان و فعال سازی کمیته های شهرستانی تاکید شد و مقرر گردید جهت هماهنگی و عقد تفاهم نامه با هیات کشتی جلسه ای برنامه ریزی گردد.
همچنین در این جلسه تخصصی مقرر گردید حرکات نمایشی پرثوا جهت معرفی این رشته در اختتامیه و افتتاحیه و همایش ها و المپیادهای ورزشی به اجرا درامده و از ظرفیت های ویژه آموزش و پرورش در جهت استعدادیابی از ورزشکاران بالقوه استان بکارگیری شود.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.