حمایت های مالی به هیات های شهرستانی با توجه به عملکرد

رئیس هیات ورزش های همگانی استان مازندران خبر داد:
حمایت های مالی به هیات های شهرستانی با توجه به عملکرد
دکتر سید رمضان شجاعی در نشست با هیات رئیسه هیات ورزش های همگانی گفت:حمایت های مالی به هیات های شهرستانی با توجه به عملکرد و میزان تلاش این هیات ها در پایان سال 96 انجام می پذیرد.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران با حضور دکتر سید رمضان شجاعی رئیس هیات ، مهندس روهام ابوطالبی دبیر و قائم مقام ، سرکار خانم بوداغی نایب رئیس ، فرید صمدایی بازرس و محسن هدایتی روابط عمومی نشستی جهت ارائه گزارش عملکرد و بررسی مسائل و مشکلات در دفتر هیات استان برگزار شد.
در این نشست قائم مقام هیات ورزش های همگانی مازندران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های 11 ماهه سال جاری به برگزاری بيش از ١۳٠٠ برنامه شامل مسابقات ، کارگاههای تخصصی ،همايش ها ، جشنواره ها و… اشاره نمود و با تاکید بر اهمیت برنامه های فرهنگی به اجرای 250 فعالیت در این حوزه خبر داد.
مهندس ابوطالبی در ادامه ارائه گزارش به رئیس هیات، با تقدیر از فعالیت های درخور توجه هیات شهرستان ها و کمیته های استانی و تلاش برای نهادینه ساختن فرهنگ ورزش در جامعه با وجود همه کمبودهای مالی واعتباری افزود: در ماههای گذشته بیش از 60 جلسه با هیات های شهرستانی و کمیته های زیر مجموعه جهت بررسی مسائل و مشکلات و پیگیری مطالبات هیات ها و کمیته های زیر مجموعه برگزار گردید که نتایج مثبتی در ادامه روند روبه رشد هیات ها داشته است.
ابوطالبی در ادامه این نشست درخواست تشکیل هیات ورزش های همگانی در چند شهرستان و همچنین بخش های مختلف استان با توجه به جمعیت و مسافت بین شهری را عنوان کرد با که مورد موافقت رئیس هیات قرار گرفت.
در ادامه این نشست رئیس هیات ورزش های همگانی استان مازندران ضمن رضایت از فعالیت ها و برنامه های صورت گرفته و تحول رخ داده در هیات استان به حمایت های مالی به هیات های شهرستانی با توجه به عملکرد و میزان تلاش این هیات ها در پایان سال 96 خبر داد.
دکترشجاعی با تاکید بر تعاملات هیات های شهرستانی با هیات استان خواستار برگزاری مجمع عمومی برای انسجام بیشتر و استفاده از پتانسل های روسای هیات های شهرستانی در رسیدن به اهداف و چشم اندازه های سال 97 شد.

فرید صمدایی نیز در این نشست به بیان مسائل مشکلاتی که در گذشته گریبان گیر هیات بوده پرداخت و از تحولات رخ داده در هیات تقدیر و تشکر نمود و راهکارهایی را جهت پیشگیری از مشکلات احتمالی بیان نمود که مورد استقبال اعضا قرار گرفت.

.

 

 

 

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.