دیدار جامعه ورزش مازندران با نماینده ولی فقیه در استان

با حضور پرشور اعضای هیات ورزش های همگانی مازندران صورت گرفت
دیدار جامعه ورزش مازندران با نماینده ولی فقیه در استان
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران: به مناسبت هفته تربیت بدنی در دیدار جامعه ورزشی با حضرت ایت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان ،ابوطالبی قائم مقام هیات ورزش های همگانی مازندران و دیگر اعضای این هیات حضور پرشور داشتند.
حضرت آیت‌الله طبرسی در این نشست ضمن آنکه ورزش را عامل شادابی جسم و روح انسان برشمرد، گفت: از آنجا که همه‌ی انسان‌ها مسئول سلامتی جسم و روح خود هستند، ورزش یک امر ضروری در زندگی محسوب می‌شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران به افتخارآفرینی بی‌شمار ورزشکاران مازندرانی در مسابقات ورزشی اشاره کرد و گفت: زمانی‌که پرچم مقدس ایران به اهتزاز درمی‌آید، حضور و موفقیت ورزشکاران ایرانی بازتاب جهانی می‌یابد و مردم نیز با جشن قهرمانی برای عزت و عظمت کشورشان احساس غرور می‌کنند.
آیت الله طبرسی با تأکید بر لزوم تشویق مردم به امر ورزش، گفت: امام راحل (ره) فرموده‌اندکه من ورزشکار نیستم ولی ورزشکاران را دوست دارم.
وی همچنین به جنبه سیاسی ورزش اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به آن لازم است در فراهم کردن امکانات ورزشی برای جوانان تلاش بیشتری شود تا شاهد توسعه و شکوفایی هرچه گسترده‌تر ورزش کشور و استان باشیم .

 

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.