برنامه مجله ورزش های همگانی با حضور رهام ابوطالبی، قائم مقام و دبیر هیئت ورزش های همگانی استان مازندران

برنامه مجله ورزش های همگانی شنبه ۲۱ مرداد
با حضور رهام ابوطالبی، قائم مقام و دبیر هیئت ورزش های همگانی استان مازندران به توضیح درباره وضعیت ورزش همگانی استان مازندران پرداخت

به گزارش  روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران و به نقل از رادیو ورزش؛ رهام ابوطالبی، قائم مقام و دبیر هیئت ورزش های همگانی استان مازندران در خصوص فعالیت های این هیئت ورزشی توضیح داد: در سال ۱۳۹۵ اولین سند تحول، تعالی و آینده نگری فدراسیون تحت عنوان کتاب اول به هیئت ها ابلاغ گردید و سیاست های هیئت ورزش های همگانی ما هم بر پایه همین سند تنظیم و اجرایی شد. به همت هیئت ورزش های همگانی استان مازندران و در راس آن دکتر شجاعی و با همراهی عالیشان ،معاونت ورزش های همگانی استان که باید از دلسوزی ها و پیگیری های ایشان کمال تشکر را داشت؛ هیئت مازندران در سال ۹۵ هیئت برتر در حوزه همگانی استان شد. همچنین پس از بررسی های وزارت ورزش و جوانان به اطلاع ما رسانده شد که رتبه دوم کشوری را در این زمینه کسب کرده ایم.
وی در ادامه بیان کرد:. فلسفه نهضت ورزش همگانی ایران فعال ارتقای شادابی و نشاط، سلامتی و ترویج سبک زندگی فعال بوده که چشم انداز ما بسوی ایرانی فعال، شاداب و سالم و با پوشش ۵۰ درصدی ورزش همگانی در میان اقشار جامعه تا افق ۱۴۰۴ است. ما در مازندران تا انتهای سال ۱۳۹۵ به پوشش حدود بیست و چهار درصد رسیدیم. با همه تلاش و همت خانواده هیئت ورزش همگانی استان مازندران رسیدن به پوشش ۵۰ درصدی تا افق ۱۴۰۴ است. در همین راستا در سال ۹۶ دومین سند در قالب ۵۴ طرح تحت عنوان کتاب دوم با هدف تحقق اهداف از جانب فدراسیون انتشار یافته و چراغ راه هیئت در سال جاری است.
ابوطالبی تاکید کرد: جهت گسترش مشارکت نهادهای عمومی و مردمی در توسعه ورزش های همگانی با هیئت های مختلف ورزشی، تفاهم هایی کرده ایم و موفق شدیم در بسیاری از هیئت های استان مازندران بخش ورزش همگانی ایجاد کنیم که تمامی هیئت های مازندران مانند دوچرخه سواری، قایقرانی، سه گانه و دوومیدانی بتوانند به ما در ترویج و همگانی کردن ورزش کمک کنند.

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.