علی پروین اسطوره فوتبال کشور به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب شد

علی پروین اسطوره فوتبال کشور به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب شد 

طی حکمی از سوی دکتر علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی علی پروین پیشکسوت محبوب فوتبال کشور به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب شد . 
دکتر علی مجدآرا در دیداری که در این رابطه در محل کار علی پروین برگزار شد گفت :” ما بسیار خرسندیم که پیشکسوت بزرگ فوتبال کشور را به عنوان سفیر ورزش همگانی معرفی می‌کنیم. وی افزود:” علی پروین از چهره های محبوب و مورد علاقه مردم است و امیدواریم بتواند با استفاده ازمحبوبیت و موقعیت شناخته شده‌ای که دارد همگان را به ورزش همگانی تشویق و ترغیب نماید .
پیشکسوت محبوب فوتبال پرسپولیس نیز در این نشست اظهار داشت : همه مردم اعم از پیر و جوان باید ورزش کنند ،بدون شک ورزش همگانی زمانی می‌تواند بیش از پیش در کشور توسعه پیدا کند که باعث ایجاد نشاط و شادی در بین جامعه و کشور باشد نه این که فقط شکل رقابتی و قهرمانی به خود بگیرد.
علی پروین با اشاره به شعار امسال فدراسیون ورزشهای همگانی مبنی بر اینکه مادران عمود خیمه ورزش کشورند افزود : مادر در خانواده برای ترویج ورزش بین اعضای خانواده نقش اساسی دارد و می تواند همسر و فرزندان خود را به ورزش همگانی تشویق کند . 
وی در خاتمه خطاب به علاقمندان رشته های مختلف ورزشی بویژه فوتبال گفت : ورزش همگانی زیربنای ورزش قهرمانی است ، من به عنوان سفیر ورزش همگانی در کشور وظیفه ترغیب مردم عزیز را به ورزش همگانی دارم و به عنوان یک ورزشکار تمامی سعی خودم را در راستای سلامتی و نشاط هموطنانم می‌کنم و از تمامی علاقمندان به رشته های قهرمانی از جمله فوتبال می خواهم ابتدا ورزش همگانی را سرلوحه برنامه های زندگی خود قرار دهند .

 

دیدگاه ها بسته شده اند.