لزوم تدوین کتاب رکوردهای مازندران در آینده ای نزدیک

قائم مقام هیات ورزش های همگانی مازندران تاکید کرد

لزوم تدوین کتاب رکوردهای مازندران در آینده ای نزدیک

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران در نشستی با حضور مهندس روهام ابوطالبی دبیر و قائم مقام هیات استان و سرکار خانم بوداغی نایب رئیس هیات با سرکار خانم کفشی مسئول کمیته مهارتهای فردی و نمایشی هیات ورزش های همگانی استان مازندران وخانم دامچي و آقاي قلندري داوران اين رشته و خانم حسيني نائب رئيس شهرستان بابلسر عملکرد این کمیته و رشته های زیر مجموعه بحث و بررسی شد.

در این نشست با تاکید بر استفاده از ظرفیت داوران استان در رشته های مهارتهای فردی ونمایشی وبرگزاري جشنواره ای جهت استعدادیابی استعداد هاي استان مازندران جهت ثبت ركورد هاي فردي پيشنهاد گرديد.

همچنین قائم مقام هیات ورزش های همگانی مازندران تاکید کرد با توجه به پتانسیل های بالقوه موجود در استان ، تهیه و تدوین کتاب رکوردهای مازندران در آینده ای نزدیک در الوویت کمیته مهارتهای فردی و نمایشي قرار گیرد.

لازم به ذکر است در پایان این نشست از آقای مرتضی قلندری، شناگر ۵۳ساله بهشهری بدلیل ثبت رکورد شنای بی وقفه کشوربا لوح سپاس تقدیرشد و در ادامه با اهدای حکمی ، خانم لیلا دامچی به پیشنهاد مسئول کمیته هنرهای فردی و نمایشي استان و تایید قائم مقام هیات ورزش هاي همگانی استان به سمت مسئول ثبت رکورد مازندران منصوب گردید.

 

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.