مسابقات روپایی ورزشکاران بسیجی به مناسبت هفته بسیج در بهشهر برگزار گردید

بسیج بهشهر2به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی بهشهر، یک دوره مسابقات روپایی ورزشکاران بسیجی به مدت یک روز در سالن ورزشی  تخختی بهشهر برگزار گردید.

مولود کفشی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان بهشهر که به تازگی به عنوان مسئول کمیته مهارتهای فردی و نمایش هیات ورزشهای همگانی استان مازندران منصوب گردید در گفتگو با روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی بهشهر عنوان داشت: این دوره از مسابقات اولین دوره مسابقات رسمی روپایی در بهشهر و مازندران است و هدف از آن استعدادیابی جوانان مازندرانی در این رشته می باشد . وی ادامه داد: گروه روپایی که زیر مجموعه کمیته مهارتهای فردی و نمایشی می باشد قصد دارد با اجرای این گونه مسابقات در دیگر شهرها موجب نظم بخشی ، انسجام همچنین مهارت آموزی بیشتر این رشته مفرح ورزشی بین علاقمندان گردد. قطعا استان مازندران قابلیت جذب و پرورش استعدادهای نابی را در این رشته دارد که می توانند به عنوان ورزشکار ملی در این رشته فعالیت کننند. کفشی از مهمترین برنامه های پیش روی این کمیته را انجام همایشات مختلف زیر مجموعه این کمیته همچون ثبت رکوردهای ورزشی، مکعب روبیک،روپایی و بوکس شطرنج در دهه فجر عنوان نمود.

درپایان این رقابت که به همت شهرداری و شورای اسلامی یهشهر و همکای اداره ورزش و جوانان و هیات ورزشهای همگانی بهشهر برگزار گردید آقایان کهنسال، میلاد مظفری، یاسین خلیلی و مصطفی رضاییان نفر اول تا چهارم معرفی شده که به رسم یاد بود هدایایی تقدیم گردید.

بهشهر بسیج بسیج بهشهر8 بسیج بهشهر5 بسیج بهشهر4 بسیج بهشهر3 بسیج بهشهر7

 

 

 

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.