photo_2022-12-21_13-31-37-1024x682

نخستین دفتر هیات ورزش های همگانی شهرستان نور در بخش بلده افتتاح شد

با حضور مهندس حسام الدین پیوسته دبیر هیات ورزش های همگانی استان مازندران، مهندس توکلی فرماندار نور، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نور، بخشدار و شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بلده و رئیس و اعضای هیات رئیسه ورزش های همگانی شهرستان نور نخستین دفتر هیات ورزش های همگانی شهرستان نور در بخش بلده در ساختمان بخشداری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان ماندران ،در راستای استمرار توسعه ورزشی شهرستان از سوی مهندس توکلی فرماندار نور و پیگیری هیات ورزش های همگانی شهرستان نور برای نخستین بار دفتر هیات ورزش های همگانی بمنظور همگانی کردن ورزش در بخش بلده افتتاح شد.

در ادامه مهندس پیوسته دبیر هیات ورزش های همگانی استان مازندران ضمن تقدیر از عملکرد درخشان هیات ورزش های همگانی شهرستان نور در راستای توسعه و ترویج ورزش های همگانی در مناطق کمتر برخوردار بخش بلده بر لزوم همراهی و همکاری بیشتر مسئولین با این هیات در شهرستان تاکید کرد.

فرماندار شهرستان نور در این مراسم ضمن تقدیر از رئیس و اعضای هیات رئیسه ورزش های همگانی شهرستان نور بمنظور پیگیری افتتاح دفتر هیات ورزش های همگانی و بخشدار و دیگر مسئولان بخش بلده اظهار کرد:بلده از ظرفیت های خوبی در حوزه ورزش برخوردار است و باید از این ظرفیت ها در راستای ارتقاء ورزشی بهره گیری کرد.

مهندس توکلی ضمن مهم بر شمردن امر ورزش برای سلامت جامعه افزود:امروز تأثیر ورزش بر سلامت و نشاط جامعه بر کسی پوشیده نیست و آنچه اهمیت ویژه دارد و مسؤولیت ما را سنگین می‌کند، فرهنگ‌سازی ورزش همگانی است که امیدواریم با تلاش و همت همه مسئولان مربوطه در راستای توسعه ورزش های همگانی بخش بلده شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

الهه طالبی بخشدار بلده هم در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت های فرماندار نور در استمرار توسعه ورزشی شهرستان و پیگیری های مسرانه هیات ورزش های همگانی اظهار داشت: بلده پتانسیل های خوبی در حوزه ورزشی دارد و وحدت و یکپارچگی که در بین مسئولین این بخش وجود دارد همه در تلاش هستیم تا شاهد ارتقای در حوزه های مختلف بخصوص ورزش باشیم.

 

???? شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱

دیدگاه ها بسته شده اند.