ورزش صبحگاهی با حضور استاندار مازندران و اعضای هیات های ورزش همگانی استان

بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش انجام شد
ورزش صبحگاهی با حضور استاندار مازندران و اعضای هیات های ورزش همگانی استان
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران :همزمان با دومین روز از هفته گرامیداشت تربیت‌بدنی و ورزش، ورزش صبحگاهی با حضور فلاح استاندار، یونسی معاون استاندار، حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان ، ابوطالبی قائم مقام هیات ورزش های همگانی و دیگر مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
این همایش با استقبال پرشور مسولان کمیته های هیات های ورزش همکانی استان و مرکز استان ، ورزشکاران، رؤسای ادارات و هیأت‌های ورزشی ساعت 7 صبح در مجموعه ورزشی داراب ساری برگزار شد.
استاندار مازندران پس از انجام ورزش صبحگاهی طی سخنانی گفت: هر وقت فرصت کردم ورزش می‌کنم و به تمامی شهروندان عزیز نیز توصیه می‌کنم برای سلامتی، شادابی روح و نشاط حتماً ورزش کنند.
ربیع فلاح با اشاره به اینکه امکانات و فضای ورزشی موجود در حد ورزش استان مازندران نیست، تصریح کرد: ورزش مازندران رتبه اول ورزش قهرمانی کشور است و باید تلاش کنیم تا نارسایی و کمبودهای ورزشی‌مان جبران شود.
وی افزود: به‌عنوان یک مازندرانی افتخار می‌کنم که جوانان این مرز و بوم در عرصه ورزش در میدان‌های بین‌المللی حضور می‌یابند و با تعصب و غیرت‌شان پرچم کشور عزیزمان را به اهتزاز در می‌آورند.
استاندار مازندران با بیان اینکه انجام حرکات ورزشی و ورزش صبحگاهی مانع چاقی و افزایش وزن افراد می‌شود، خاطرنشان کرد: امیدوارم این گونه برنامه‌ها فقط در هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار نشود و ادامه‌دار باشد.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.