گزارش تصویری همایش پیاده روی بین المللی در ساحل فرح آباد ساری

 

 

به مناسبت روز جهانی پیاده روی، همایش پیاده روی بین المللی با حضور پیشکسوتان سراسر کشور و حضور آنلاین شرکت کنندگان خارجی به میزبانی هیأت ورزش های استان مازندران و با همکاری کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزش های همگانی در ساری برگزار شد.

به گزارش شرق مازندران، دکتر افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در این همایش ضمن تسلیت ایام رحلت پیامبر اکرم (ص) و درگذشت آیت الله حسن زاده آملی گفت : از میزبانی این رویداد بین المللی ارزشمند در مازندران قدردانی می کنیم و از تلاش های اداره کل ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی مازندران تشکر می کنیم.

ملائی با تاکید بر اینکه به لحاظ سلامت جسمانی وضعیت خوبی در جامعه نداریم بیان داشت؛با این روند روزی خواهد رسید که بودجه زیادی صرف ساخت بیمارستان ها خواهیم کرد در حالیکه که اگر اولویت های ما توسعه و ترویج ورزش همگانی باشد، زندان ها و بیمارستان های ما از رونق خواهد افتاد.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در پیاده روی بین المللی ساری گفت : افزایش بهره وری نیروی کار، تقویت نیروهای مسلح و حتی بهبود ورزش قهرمانی و نسل سالم در گرو توسعه ورزش همگانی در میان آحاد جامعه است.

وی افزود؛ باید نگاه همه مسئولان به ورزش همگانی تغییرکند و معتقدم جایگاه مربیان ورزش همگانی کمتر از مربیان ورزش قهرمانی نیست و نگاه یک بعدی در ورزش می تواند چالش جدی بوجود آورد و به مشکلات دامن زند.

رسالت ما تزریق نشاط و شادابی به جامعه هست

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،مهندس روهام ابوطالبی رئیس هیات ورزش های همگانی استان مازندران با ابراز خرسندی از میزبانی رویداد پیاده روی بین المللی گفت: پیشکسوتان آینه امید ما هستید و دیدن این انرژی و انگیزه برای سلامتی و نشاط، خوشایند است.

رئیس هیات ورزش های همگانی مازندران افزود؛ برنامه پیاده روی بین المللی، همزمان با روز پیشکسوتان و روز جهانی پیاده روی با حضور پیشکسوتان پیاده روی از استان های مختلف و همچنین حضور آنلاین میهمانان خارجی برگزار شد و هدف از ایران رویداد صرفاً برگزاری یک رخداد نبود، بلکه سعی کردیم پیام آور شادی و سلامتی هم باشیم.

دیدگاه ها بسته شده اند.