نشست هم اندیشی با فرمانداران شهرستان ها و افزایش سطح کمی و کیفی ورزش همگانی در استان مهمترین رویکرد ورزش همگانی در سال 94

7قائم مقام هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ؛ نشست هم اندیشی با فرمانداران و روسای ادارت ورزش و جوانان و هیات ورزشهای همگانی شهرستانها مهمترین رویکرد ورزشهای همگانی مازندران در سال 94 است.
حسین طبری سورکی  درگفتگو با روابط عمومی این هیات با با اعلام این مطلب افزود ؛ پس از پایان ماه مبارک رمضان بانظر کمیته نظارت و ارزیابی بر عملکرد شهرستان ها و دیگر مسئولین کمیته ها تصمیم بر آن شد به صورت برنامه ریزی شده از هیات های شهرستانی بازدید و در همان روز با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان آن شهرستان نشست هم اندیشی جهت توسعه کمی و کیفی ورزشهای همگانی با فرمانداران برگزار گردد.
خوشبختانه این مهم صورت پذیرفت و توانستیم از شهرستان های رامسر،تنکابن،چالوس،محموداباد ،فریدونکنار و سرخرود بازدید داشته باشیم که قطعاً این روند مثبت ادامه خواهد داشت.
دبیر هیات ورزشهای همگانی استان عنوان داشت: جلسه و نشست هم اندیشی با فرمانداران تاکنون بسیار مثبت بوده و درفضایی صمیمی و بدون تعارفات معمول وخارج از انتقادات خصمانه برگزار شد و به نتایج کاربردی و عملیاتی خوبی هم دست یافتیم. از برگزاری جشنواره و مسابقات کشوری در رشته های پرواز بادبادکها، کارکنان ادارات، داژبال ، فریزبی تا برگزاری همایش پیاده روی پخش مستقیم از شبکه سه سیما.
در نشست با فرماندار رامسر با توجه به حمایت و پشتیبانی همه جانبه جناب آقای سروری بنا شد در هفته فرهنگی رامسر دو روز به ورزش همگانی اختصاص یافته و تمامی کمیته های دارای پتانسیل همایش و جشنواره در این روز به اجرای برنامه بپردازند. که جادارد از حمایت و علاقمندی ایشان به ورزش همگانی قدردانی نمایم.
وی ادامه داد: در شهرستان محمود آباد نیز با برگزاری چهارمین نشست شورای عالی ورزش همگانی شهرستان ، جناب آقای فرزانه نشان داد عزم خود را جهت زیر ساخت سازی ورزش همگانی در این شهرستان جزم نموده است.
همچنین در شهرستان فریدونکنار نشست و دیدار با جناب آقای ابراهیمی فرماندار توانمند این شهرستان باب تازه ای از مراودات و تعاملات ورزش همگانی این شهرستان گشود که نوید بخش روزهای پرفروغی در ورزش همگانی این شهرستان می باشد.
حسین طبری گفت: درکنار همه این موارد نباید از پشتیبانی و حمایت رؤسای ادارات ورزش و وجوانان این شهرستان ها گذشت. جناب آقای پهلوان ریاست اداره ورزش محمودآباد و جناب آقای شکوهی ریاست اداره ورزش تنکابن به طور تمام قد از ورزش همگانی شهرستان و شهرهای تابعه خود حمایت نموده و برنامه و راههکارهای خوبی را ارائه نمودند.
این مسئول ورزشی افزود: جا دارد به تمامی روسای هیات های ورزشی زیرمجموع خود در این شهرستان ها آقایان احمدی ماچیانی ریاست هیات رامسر،مهدوی ریاست هیات محمودآباد،اکبرزاده ریاست هیات سرخرود و سرکار خانم کیاکجوری ریاست این هیات در چالوس عرض خسته نباشید بگویم و بابت تمامی زحمت هایی که جهت توسعه و گسترش ورزش همگانی کشیده اند سپاسگزاری نمایم.

IMG_8543 IMG_8545 IMG_۲۰۱۵۰۸۰۵_۱۰۳۱۳۸ IMG_۲۰۱۵۰۸۰۵_۱۰۰۳۱۲ IMG_20150806_094309 IMG_20150806_094250

برچسب ها: بدون برچسب

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.