برنامه های متعددی به مناسبت هفته دولت در مازندران برگزار شد

دبیر هیات ورزشهای همگانی استان مازندران خبر داد:

برنامه های متعددی به مناسبت هفته دولت در مازندران برگزار شد 

دبیر هیات ورزشهای همگانی استان مازندران گفت : هرساله به مناسبت هفته دولت برنامه های متعددی را با محوریت ورزش سازمانها و نهادها در سطح استان مازندران برگزار می گردد.

IMG_4490

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، دبیر هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ضمن اعلام این خبر افزود: هرساله به مناسبت هفته دولت برنامه های متعددی را با محوریت ورزش سازمانها و نهادها در سطح استان مازندران برگزار می گردد ، امسال نیز همچون سالهای قبل ورزش کارکنان دولت به طور گسترده در شهرستانهای نکا، قائمشهر، ساری و .. در دو گروه زنان و مردان برگزار گردید.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری برنامه های خاص کارکنان ادارات افزایش روحیه شادابی و نشاط در بین کارمندان نهادهای دولتی و غیردولتی است افزود: البته هدف ما صرفا کارکنان ادارت نیست و در برنامه های گرامیداشت هفته دولت ،خانواده های انها نیز لحاظ گردیدند و شهرستانهای مختلف برنامه های متعددی از جمله جشنواره های فرهنگی و ورزشی و همایش پیاده روی به همراه اهدا جوایز برگزار کردند.

حسین طبری گفت: در سال 95 ، نگاه ورزش همگانی مازندران در راستای کتاب تحول تعالی و آینده نگری بوده و با برگزاری جلسات کارشناسی در این حوزه ، تمام سعی خود را جهت برگزاری برنامه هایی پربار و شایسته به کار خواهد بست.

لیست برخی از برنامه های برگزار شده هیات استان در هفته دولت به شرح زیر می باشد :

** برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در قائم شهر به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

مردم شهرستان قائم شهر در چهارمین روز هفته دولت و به منظور زنده کردن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در همایش پیاده روی خانوادگی که به همین مناسبت توسط هیات ورزش های همگانی این شهرستان در محل ایستگاه مشترک ورزش های همگانی صبح آدینه قائم شهر در پارک جنگلی تلار برگزار شد شرکت کردند. این پیاده روی باشکوه که با استقبال بیش از ۷۰۰ نفر از خانواده های علاقمند برگزارشد طی مسافت ۸ کیلومتر و ۹۰ دقیقه به سرانجام رسید.در پایان به مناسبت روز کارمند به تعداد ۲۰ نفر از کارمندان حاضر در جمع هدایایی به رسم یادبود توسط هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهر اهدا گردید.

دکتر احسان اسماعیلی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهر و عضو شورای اسلامی شهر، در پایان این همایش با بیان اینکه این مراسم با هدف افزایش نشاط عمومی و بزرگداشت هفته دولت دراین شهرستان برگزار شد، افزود: توجه بیش از پیش به ورزش همگانی و نقش ورزش در سلامتی و تشویق مردم به تحرک و ورزش کردن ازدیگر اهداف برگزاری این همایش خانوادگی است.

** برگزاری نخستین همایش یوگا در فضای آزاد به مناسبت هفته دولت

همزمان با فرارسیدن هفته دولت و در راستای ایجاد تابستانی شاد (نشاط اجتماعی ، شادکامی خانواده ) برای همشهریان عزیز ، هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهر با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۶/۳ نخستین همایش یوگا را در فضای آزاد (پارک ولی عصر ) برگزار کرد.

در این همایش که با استقبال ۳۰۰ نفری ورزشکاران و ۲۰۰ نفری تماشاگران برگزار شد، ابتدا فرشید قدیمی رییس اداره ورزش و جوانان ، سپس دکتر احسان اسماعیلی رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهربرای حاضرین به سخنرانی پرداختند.همچنین فیروزه جمشیدی به عنوان مسئول کمیته یوگای هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهر به حاضرین معرفی شدند.

** برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری بمناسبت هفته دولت
مورخ ۹۵/۶/۵ بمناسبت هفته دولت و گرامیداشت شهید مدافع حرم محمد بلباسی همایش بزرگ دوچرخه سواری به صورت همگانی در رده آقایان با حضور بیش از ۱۹۵ دوچرخه سوار از میدان جانبازان به مقصد شهرداری قائم شهر برگزار گردید که در پایان به ۷۰ نفر به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.

** همایش پیاده روی در هادی شهر به مناسبت گرامیداشت هفته دولت
سومین همایش پیاده روی خانوادگی هادی شهر و بخش رودبست گرامیداشت هفته دولت در هادی شهر برگزار شد. در این همایش که با حضور نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس، آزادی کناری امام جمعه هادی شهر، واثق نژاد بخشدار رودبست، اسماعیل تبار شهردار و اعضای شورای شهر هادی شهر ، پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر و جمع دیگری از مردم و مسئولان برگزار شد، مسافت ۵ کیلومتری همایش، در مسیر میربازار، هادی شهر و کیخا محله به صورت رفت و برگشت با شرکت حدود هزار نفر طی شد. در جریان برگزاری این همایش از قهرمانان و ورزشکاران افتخارآفرین بخش رودبست و هادی شهر با اهدای جوایزی تقدیر شد. همچنین در پایان همایش به ۴۷ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد. برای برگزاری موفق این همایش که حاصل یک کار برنامه ریزی شده و گروهی بود، بخشداری رودبست، شورای شهر و شهرداری هادی شهر، اداره ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی بابلسر، حوزه مقاومت بسیج شهید فداییان هادی شهر، پاسگاه انتظامی و هیات والیبال رودبست و موسی احمد نیا مدیر باشگاه مرحوم بهمن احمدنیا، همکاری داشتند

** برگزاری همایش پیاده روی در جنگل الیمالات
روز جمعه همایش پیاده روی از ابتدای مسیر جنگلی سد الیمالات به مسافت ۴ کیلومتر برگزار شد .این همایش که به مناسبت هفته دولت بوده دکتر اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد ،روسای ادارات و … با هماهنگی هیات کوهنوردی شهرستان نور برگزار شد.

** برگزاری ورزش صبحگاهی ویژه بانوان شاغل ادارات و باشگاهها به مناسبت هفته دولت
به مناسبت هفته دولت ورزش صبحگاهی ویژه بانوان شاغل ادارات و باشگاهها در پارک بانوان برگزار شد و همچنین مسابقه پرتاب توپ مدیسن بال در بین کارکنان ادارت برگزار که در پایان به نفرات برتر هم جوائزی اهدا شد .

** برگزاری همایش پیاده روی رانندگان حمل و نقل عمومی
به مناسبت هفته دولت همایش پیاده روی خانوادگی رانندگان حمل و نقل عمومی به همراه اهدا جوایز متنوع در رامسر و با حضور کاراته کاران و برپایی ایستگاه سلامت توسط هیات پزشکی ورزشی برگزار گردید.

** مسابقات تیراندازی کارکنان ادارات به مناسبت هفته دولت
یک دوره مسابقات تیراندازی ویژه کارکنان ادارت به مناسبت هفته دولت در دو بخش طپانچه و تفنگ بادی و ۳۰ نفر شرکت کننده در سالن امام رضا (ع) شهرستان نکا برگزار شد که در پایان با حضور رضایی رئیس اداره ورزش به نفرات برتر این مسابقات جوایزی اهدا شد .

** مسابقات پینگ پنگ کارکنان ادارات به مناسبت هفته دولت
یک دوره مسابقات پینگ پنگ ویژه کارکنان ادارت به مناسبت هفته دولت در سالن امام علی (ع) شهرستان نکا برگزار شد که در پایان با حضور رضایی رئیس اداره ورزش به نفرات برتر این مسابقات جوایزی اهدا شد .

** برگزاری مسابقات والیبال ادارات بمناسبت هفته دولت
مورخ ۹۵/۶/۷ بمناسبت هفته دولت مسابقات والیبال ادارات برگزار گردید که تیمهای اداره ورزش و جوانان و دانشگاه آزاد و دخانیات به ترتیب اول تا سوم شدند

** برگزاری جشنواره ورزشی بانوان شاغل در ادارات دولتی
جشنواره ورزشی بانوان شاغل در ادارات دولتی تحت عنوان مسابقات کارکنان خانم دولت به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در سالن پهلوان حسین توکلی محمودآباد برگزار شد.

در این مسابقات که به همت امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد بالغ بر ۲۵ بانوی کارمند دولت از ادارات در رشته های آمادگی جسمانی،حمل توپ با قاشق و پرتاب توپ در سبد در سه رده سنی شرکت کردند.

از جمع ۲۵ نفر شرکت کننده در پایان نسیبه دهنوی رده جوانان، مینا حق شناس رده سنی آزاد،مریم مسعوی رده پیکسوتان و الناز اسدی نژاد رده جوانان مقام اول هر رشته را از آن خود کردند.

در پایان مسابقات به نفرات اول هر رشته حکم قهرمانی و جوایز اهداء شد.

** برگزاری همایش گرامیداشت هفته دولت در سوادکوه
روز چهارشنبه مورخ۱۰/۴/۹۵ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت شهر زیراب سوادکوه شاهد برگزاری مسابقات متعددی بود این مراسم که با همکاری اداره ورزش و جوانان ، هیات ورزش همگانی، هیات دوچرخه سواری و هیات بانوان برگزار گردید مسابقاتی همچون دوچرخه سواری خردسالان و نونهالان و پیاده روی شامگاهی بانوان در مسیر بیست متری تا سالن رنجبر صفری زیراب و نیز مسابقه دوی بانوان در داخل سالن مذکور، در پایان به نفرات برتر جوایز ارزنده ای به رسم یادبود اهداء گردید.

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.