اولین نشست بررسی سند تحول،تعالی و آینده نگری ورزش های همگانی در استان مازندران

اولین نشست بررسی سند تحول،تعالی و آینده نگری ورزش های همگانی در استان مازندران


به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش های همگانی استان مازندران ، کتاب اول(سند تحول،تعالی و اینده نگری) فدراسیون ورزشهای همگانی کشور در جهت توسعه و گسترش ورزشهای همگانی در کشور منتشر شد.

در  اولین جلسه بررسی تخصصی این کتاب با حضور عادل عالیشان معاونت توسعه ورزشهای همگامی اداره کل ورزش و جوانان، روهام ابوطالبی دبیر ورزشهای همگانی استان، محمد لطیفی ،شیدالله حسین پور،ابوالفضل گرجی پور کارشناسان حوزه ورزشهای همگانی ورزش و جوانان استان و خدیجه غزانی مشاور اجرایی هیات ورزشهای همگانی صبح امروز 18/8/95 در محل دفتر معاونت توسعه ورزشهای همگانی ورزش و جوانان استان مازندران تشکیل شد.

در این جلسه عادل عالیشان با بیان اینکه تیم کارشناسی این کتاب کار مهم و بسیار ارزشمندی را با تدوین و انتشار این کتاب انجام داد که قابل تحسین است افزود: الویت کار پس از تصویب این سند در شورای عالی ورزشهای همگانی استان،تشریح جزییات این کتاب در قالب فایل تصویری برای روسای شهرستانها و ارگانهای مرتبط خواهد بود.

روهام ابوطالبی نیز با بیان اینکه در این راستا ورزشهای همگانی از همه نهادهای تخصصی در این راه استفاده خواهد کرد بیان کرد: زیرساخت سازی برخی از طرح های این کتاب شروع شده است و امیدواریم با حمایت اداره کل ورزش و جوانان بتوانیم بیشتر طرح ها را اجرایی کنیم.

در ادامه غزانی و گرجی پور به عنوان نمایندگان هیات ورزشهای همگانی استان و ورزش و جوانان استان به تشریح بندهایی از این کتاب پرداختند. این جلسه با چندین مصوبه که به تایید حاضرین رسید پایان یافت.

photo_2016-11-16_19-56-17 photo_2016-11-16_19-56-30 photo_2016-11-16_19-56-42

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.