175759-983

آغاز فرصت دو هفته ای نام نویسی بازماندگان از ثبت نام دوره های مربیگری درجه 3 هیات ورزشهای همگانی مازندران در سال 93

 

175759-983

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران به نقل از کمیته آموزش این هیات، متقاضیان شرکت در دوره های مختلف مربیگری رشته های تحت پوشش این هیات ،جهت ارسال مدارک و تکمیل ثبت نام تنها دو هفته فرصت دارند تا با مراجعه به هیات ورزشهای همگانی استان مازندران در لیست متقاضیان شرکت در دوره ها قرار گیرند. با توجه به محدودیت تعداد شرکت کنندگان الویت با متقاضیانیست که یا قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نمودند یا در فراخوان جدید زودتر مدارک خود را به کمیته اموزش هیات ورزشهای همگانی استان مازندران تحویل دادند.

این دور ها شامل مربیگری درجه سه پیلاتس،آمادگی جسمانی ، ایروبیک و کارگاه کار با دستگاه می باشد. متقاضیان سایر رشته های تحت پوشش این هیات از جمله یوگا، برایتونیک ،ورزش صبحگاهی ، دااژبال، طنابزنی و فریزبی می توانند با ارسال مدارک خود به این هیات در لیست ثبت نام سال 94 این هیات قرار گیرند . لازم به ذکر است به دلیل محدودیت فرصت در ارسال مدارک به فدراسیون ورزشهای همگانی کشور جهت تعیین مدرس و صدور مجوز مهلت ذکر شده قابل تمدید نمی باشد.

متقاضیان حضور در این دور ه های می توانند با در دست داشتن مدارک ذیل یا ارسال آن به آدرس قید شده اقدام به ثبت نام نمایند.

فتوکپی صفحه اول شناسنامه (برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی)ـ فتوکپی کارت ملی(برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی)ـ فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی حداقل دیپلم(برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی)ـ فتوکپی کارت پایان خدمت برای اقایان(برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی)ـ فتوکپی کارنامه 12 درس تئوری مربیگری درجه 3(برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی)ـ فتوکپی بیمه ورزشی سال جاری ـ دو قطعه عکس سه در چهار با حجاب کامل اسلامی و بدون مهر (پشت نویسی شده)

تذکر مهم:

متقاضیان دوره های ایروبیک ،کار با دستگاه فتوکپی کارت مربیگری آمادگی جسمانی خود را باید به صورت برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی به همراه سایر مدارک به همراه داشته باشند.

متقاضیان دوره مربیگری پیلاتس فتوکپیی کارت تعیین سطح خود را با درجه سطح یکی به صورت برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی به همراه سایر مدارک به همراه داشته باشند.

حداقل سن شرکت کنندگان خانم 20 سال تمام می باشد.

آدرس : مازندران/ساری/خیابان فرهنگ/کوچه میرسرروضه/روبروی دبستان دهخدا/کدپستی 14965-48186

تلفن تماس:33326659 ـ 011

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.