امیر مجدآرا: دکتر شجاعی ژنرال ورزشهای همگانی می باشد

نشست رئیس فدرIMG_20160815_151348اسیون ورزشهای همگانی و اعضای هیات مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران: نشست رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی و اعضای هیات ورزشهای همگانی استان مازندران عصر روز گذشته در محل فدراسیون برگزار شد .

نشست رئیس فدراسیون و اعضای هیات ورزشهای همگانی استان مازندران عصر روز گذشته در محل فدراسیون برگزار شد. در ابتدای این نشست دکتر شجاعی ضمن قدردانی از تلاشهای دبیر و مجموعه همکاران هیات ورزشهای همگانی مازندران از حمایت های دکتر مجدآرا و فدراسیون تشکر و قدردانی کرد و گزارشی را از روند برنامه های هیات مازندران به رئیس فدراسیون ارائه داد.

در ادامه این جلسه دکتر مجدآرا بابیان اینکه ورزشهای همگانی مازندران از هیاتهای فعال و برتر در کشور می باشد، گفت: دکتر شجاعی ژنرال ورزشهای همگانی می باشد.

وی با تاکید بر بیانات دکتر شعبانی بهار در مجمع سالیانه فدراسیون که مرداد ماه برگزار شد اظهار داشت : امسال 70% اعتبارات همگانی به استانها اختصاص یافته و ادارات کل استانها با توجه به میزان تلاش و عملکرد هیاتها از اعتبارات موجود به آنها اختصاص خواهند داد .

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی افزود : محور ارزیابی هیات ها در سالجاری عملکرد هر هیات در راستای اجرایی نمودن طرحهای تحول خواهد بود و قرار است در شش ماهه دوم سال با اعزام تیمی مرکب از 3 نفر از کارشناسان وزارت ورزش و جوانان و 2 نفر از مسئولین فدراسیون از اقدامات هیات ها از طرحهای تحول هیات ها بازدید و ارزیابی بعمل آید .

وی با اشاره به عوامل مهم توسعه ورزش همگانی در کشور ، هماهنگ نمودن تمامی ارگانها و نهادهای هر استان ، استفاده بهینه از پتانسیل رسانه ها ، ایجاد امکانات و تاسیسات ورزشی مورد نیاز در حوالی اسکان مردم و توجه جدی به ورزش بانوان را از جمله این عوامل برشمرد .

در پایان نشست نیز طبری دبیر هیات ورزشهای همگانی استان مازندران در مورد فعالیتهای هیئت مطالبی را ارائه و اعلام آمادگی هیات را در خصوص جدیت در راستای اهداف و سیاستهای فدراسیون مطرح کرد .

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.