انتصاب داور برجسته ورزشهای رزمی کشور به سمت رئیس گروهی بوکس شطرنج استان مازندران

 

صابر اکبزادهبه گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران، طی حکمی از سوی مولود کفشی ریاست کمیته ورزشهای تفریحی و مهارتهای فردی نمایش هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ، صابر اکبرزاده به عنوان رئیس گروه بوکس شطرنج استان مازندران منصوب شد.

صابر اکبرزاده از قهرمانان ملی ، بین الملی و کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشیست که عمده موفقیت ها ، تخصص ، تجربه و قهرمانی و مربیگری آن در ورزشهای رزمی (کیک بوکسینگ)،بدنسازی ،پرورش اندام و ماساژ بوده. در اکثر گرایشها دارای سطح عالی ،ملی یا تدریس مشغول میباشد.سابقه سرپرستی ،مدیریت ومربیگری تیمهای ،باشگاهای استان و قضاوت در مسابقات جهانی و ملی و دبیری هیات ورزشهای رزمی استان مازندران را نیز در رزومه خود دارد.

متن حکم به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای   صابر اکبر زاده
 سلام علیکم،
با توجه به شناختی که از مراتب تعهد و توانمندیها و رویکرد مثبت به ورزشهای همگانی در جنابعالی حاصل است و نظر به تجربه چندین ساله شما  در ورزشهای رزمی  به موجب این حکم به عنوان ((رئیس گروه بوکس شطرنج هیأت ورزشهای همگانی استان مازندران)) منصوب می شوید، امید است که با عنایت حضرت حق و تدابیر  شایسته ای که اتخاذ می نمائید در جهت تقویت و توسعه ورزشهای همگانی  استان و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در امور محوله سرافزار و موفق به توفیقات الهی باشید.

مولود کفشی
 رئیس کمیته ورزشهای تفریحی و مهارتهای فردی و نمایشی

هیأت ورزشهای همگانی استان مازندران

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.