a

برگزاری موفق همایش علمی اثر آمادگی جسمانی و ایروبیک بر سیستم مرفولوژی و اورولوژی

a b c d f g

همایش علمی اثر آمادگی جسمانی برسیستم مرفولوژی و ارولوژی با استثقبال گسترده مربیان آمادگی جسمانی و ایروبیک استان در ساری برگزار شد. این همایش به همت کمیته آمادگی جسمانی هیأت ورزشهای همگانی استان مازندران و با همکاری معاونت امور بانوان استانداری مازندران و معاونت بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان در سالن شماره 2 استانداری مازندران با سخنرانی و مدرسی دکتر عبدالهادی جوانیان دارای دکترای فلسفه تربیت بدنی از دانشگاه هاوائی برگزار شد.

استقبال از این همایش به قدری زیاد بود که سالن تنها برای 300 مربی گنجایش داشت و تصمیم برآن شد که در اینده ای نزدیک در یکی از شهرهای غرب استان نیز چنین همایش علمی برگزار گردد. در ابتدای همایش سرکار خانم کیومرثی معاونت حوزه ورزش بانوان اداره کل ورزش بانوان استان مازندران طی سخنانی کوتاه این همایش را نشانگر قابلیت و توانمندی بالای کمیته امادگی جسمانی و ایروبیک استان دانست و حضور این تعداد مربی و چنین استقبالی را بی نظیر توصیف کرد و از تمامی کسانی که در شکل گیری این همایش نقش داشتند قدردانی نمود.

سپس همایش در دوتایم ادامه یافت که در تایم اول دکتر جوانیان به میزان و چگونگی تاثیر ورزش آمادگی جسمانی بر سیستم مرفولوژی و ارولوژی پرداخت و پس از دوساعت و نیم همایش برای نیم ساعت استراحت و پذیرایی موقتا پایان یافت و در تایم دوم دکتر جوانیان به پرسشهای مدعوین پاسخ دادند. در پایان این همایش هیأت ورزشهای همگانی استان مازندران با اهدا لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود از دکتر جوانیان و تمامی مدرسین فدراسیون ورزشهای همگانی که ساکن استان مازندران بوده اند قدردانی نمود.

شایان ذکر است در انتها تمامی حاضرین برای سالها تلاش و پیگیری سرکار خانم صفاری مسئول کمیته امادگی جسمانی و ایروبیک استان به مدت یک دقیقه ایستادند و کف زدند.
مهمانان ویژه این همایش سرکار خانم کیومرثی معاونت محترم اداره کل ورزش و جوانان استان،سرکار خانم بوداغی نائب رئیس هیأت ورزشهای همگانی استان مازندران و  از مدرسین فدراسیون ورزشهای همگانی کشور و دکتر صلواتی متخصص تغذیه و مدرس تغذیه ورزشی بودند.

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.