IMG_۲۰۱۴۱۰۰۹_۱۳۴۲۴۰

بازدید نائب رئیس هیات ورزشهای همگانی استان مازندران از کارگاه تعیین سطح پیلاتس در بابل

IMG_۲۰۱۴۱۰۰۹_۱۳۴۲۴۰بوداغی نائب رئیس هیات ورزشهای همگانی استان مازندران صبح امروز 93/7/17 از دو کارگاه تعیین سطح پیلاتس که به طور همزمان از دیروز در بابل در دو باشگاه پارسه و پرپرواز آغاز به کار نمود بازدید کرد. نائب رئیس هیات ورزشهای همگانی استان در مصاحبه با روابط عمومی هیات استان استقبال از این دو کارگاه را مطلوب ارزیابی نمود و اعلام داشت با توجه به اینکه هفته پیش سومین کارگاه تعیین سطح پیلاتس استان مازندران در ساری انجام گرفت و برگزاری این دوکارگاه ، در آینده ای نزدیک دوره مربیگری درجه 3 پیلاتس نیز در استان مازندران تشکیل خواهد شد. وی همچنین حضور سه مدرس بومی در برگزاری این کارگاه ها را باارزش توصیف نمود و ابراز امیدواری کرد با استقبالی که از این دوره ها صورت گرفته ،ورزش پیلاتس جایگاه خود را در ورزش استان ثابت نماید و بتواند گام موثری در سلامت جسم و روان مردم بردارد وخواستار توجه بیشتر مسئولان به این ورزش شد .

این مسئول ورزشی همچنین در پاسخ به سوال روابط عمومی این هیات درخصوص نتایج جلسه روسا و نواب روسای هیات های ورزشی که دوشنبه 93/7/14در محل هتل سالار دره ساری با حضور مسئولین تراز اول ورزشی برگزار گردید عنوان داشت: امید می رود با قول  مساعد حسین زادگان مدیر کل جدید ورزش و جوانان نگاه ویژه تری به ورزش همگانی صورت پذیرد و شاهد اتفاقات مثبت تری در حوزه توسعه  ورزشهای همگانی  استان باشیم . وی همچنین ابراز داشت در همان جلسه نیز اعلام داشتم که حوزه فعالیت ورزش همگانی متفاوت با سایر هیات های ورزشیست و این هیات به تنهایی گستره فعالیتی به اندازه اداره کل ورزش و جوانان دارد و باید به ورزشهای همگانی علاوه بر بعد عمومی و همگانی از بعد قهرمانی نیز نگریست و با وجود تعدد کمیته های زیر مجموعه هیات ورزشهای همگانی این هیات در هر دو بعد پتانسیل های زیادی دارد که اگر بودجه کافی به آن اختصاص نیابد و مغفول بماند ،جبران خسارت های اجتماعی آن ممکن نخواهد بود.

وی در پایان از تمامی کسانی که در برگزاری این سه دوره اموزشی زحمات زیادی را متقبل گشتند از جمله صفاری مسئول کمیته اموزش استان ،کنعانی مسئول کمیته پیلاتس استان ، رمضانپور رییس هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری  و عبدی مسئول آموزش هیات ورزشهای همگانی شرستان بابل قدردانی نمود.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.