برگزاری اولین جلسه شورای توسعه ورزش همگانی مازندران

اولین جلسه شورای ورزش همگانی مازندران به ریاست استاندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران؛ اولین جلسه توسعه شورای ورزش همگانی استان مازندران به ریاست دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران و حضور حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حسین طبری قائم مقام هیات ورزشهای همگانی استان و نمایندگان ادارات کل و دستگاههای اجرایی استان راس ساعت 10 صبح روز یکشنبه 94/4/21 برگزار شد.

استاندار مازندران در این جلسه ورزش همگانی را پایه و اساس شور و نشاط جامعه خواندو ورزش کردن به صورت روزانه را امری ضروری و غیرقابل انکار برای هر فرد دانست . دکتر ربیع فلاح جلودار همچنین گفت: میلیاردها تومان صرف هزینه طرح تحول سلامت جامعه شده است قطعا با همکاری و توجه  به برنامه های بهداشت و درمان درحوزه ورزش همگانی می توان به رشد سلامت جامعه با هزینه های کمتری کمک کرد. وی تمامی برنامه های مطرح شده توسط افراد حاضر در جلسه را مثبت و سازنده توصیف کرد و داشتن برنامه درحوزه ورزش همگانی توسط هر یک از ارگانها را برای حضور در جلسات بعدی مهم و الزامی بیان کرد.

قائم مقام هیات ورزشهای همگانی استان نیز در این جلسه با خشنودی از برگزاری اولین جلسه شورای ورزش همگانی به ریاست استاندار بیان داشت: امیدواریم ورزش همگانی قربانی ورزش قهرمانی نگردد گرچه پتانسیل این استان و اقبال مردمی به سمت پهلوان و قهرمان پروریست. وی عنوان داشت: امیدواریم در این جلسات باتوجه به  نوع مناسب  اقلیم استان در توسعه ورزشهای زیرمجموعه ورزش همگانی همچنین استقبال بانوان از ورزشهای مثل یوگا،پیلاتس،ایروبیک و … به این موارد اهمیت بیشتری داده شود.

IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۲۱۲ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۲۰۰ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۱۰۲ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۱۲۳ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۱۴۲ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۱۴۷ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۱۵۵ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۲۱۹ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۲۲۸ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۲۴۰ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۲۴۳ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۲۵۷ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۲_۱۱۱۳۰۸

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.