برگزاری جشنواره استانی تابستانی ساحل پاک در سرخ رود

جشنواره استانی تابستانی ساحل پاک در سرخ رود برگزار شد           

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران؛ جشنواره استانی تابستانی  ساحل  پاک  به همت اداره ورزش و جوانان محمودآباد و سرخ رود،هیأت ورزشهای همگانی  استان مازندران و شهر سرخ رود،انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین و شرکت فراورده های لبنی نسیم در ساحل گلشهر  سرخ رود  برگزار شد.
این مراسم عصر روزجمعه 20 شهریور ماه، با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی آملی امام جمعه بخش سرخرود، سیف الله فرزانه فرماندار محمودآباد ، فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ،پهلوان رئیس  اداره ورزش و جوانان محمودآباد،طبری دبیر هیأت ورزشهای همگانی  مازندران،ابراهیم زاده رئیس اداره ورزش و جوانان سرخ رود و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر سرخرود در منطقه ساحلی گلشهر سرخرود اجرا شد.
این جشنواره با هدف ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان و مسافران و بمنظور غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و همچنین پاسداشت فرهنگهای بومی و محلی مردم این منظقه و کمک به بیماران سرطانی برگزار گردید.
این برنامه با حضور سیل مشتاقان و علاقمندان به ورزش و سرگرمی اعم از شهروندان بومی و مسافران زیادی که از اقصی نقاط کشور آمده بودند با اجرای جشنواره پرواز بادبادک ها، ساخت مجسمه های شنی، برگزاری مسابقات کشتی ساحلی، اجرای حرکات ورزش های رزمی، برگزاری بازی های بومی و محلی و مسابقات متنوع ورزشی به اجرا در آمد.
اجرای برنامه های گوناگون هنری از جمله جنگ شادی توسط عمو نوروز هنرمند مطرح شبکه طبرستان و اجرای موسیقی سنتی و پاپ و اجرای مسابقات حضوری برای تماشاگران و همچنین تجلیل از ورزشکاران مدال آور در مسابقات کشوری و بین المللی از دیگر بخش های این جشنواره بود.
در پایان این مراسم به نفرات برتر هر بخش مسابقه و همچنین به قید قرعه به حاضرین در جشنواره جوایز متنوعی از جمله دوچرخه و لوازم ورزشی،تلویزیون، اهداء شد.
23 35 52 110 s32j_photo_2015-09-12_06-19-54

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.