برگزاری دومین جلسه هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری با مدیریت جدید در سالن کنفرانس عمارت شهرداری ساری

IMG_6968

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران به نقل از روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری، دومین جلسه هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری با مدیریت جدید در روز 4 شنبه مورخ 93/10/10 در سالن کنفرانس عمارت شهرداری ساری برگزار شد.

در این جلسه که تعدادی از مسئولین و رؤسای کمیته های مختلف ورزشی حضور داشتند در فضائی صمیمی به بحث و تبادل نظر درخصوص سیاست گذاری درجهت معرفی هرچه بهتر کمیته های ورزشی و همگانی کردن ورزش بین مردم پرداختند و پیشنهادات و نظرات خود را مطرح کردند. این جلسه که با حضور صفریان مسئول کمیته آموزش شهرستان ساری و مدرس پیلاتس استان،خدیجه پیشه رو مسئول کمیته داژبال استان، پوررضا نائب رئیس بانوان شهرستان ساری،رضایی نائب رئیس پیلاتس استان ، بافنگ از هیات پروزش اندام و … تشکیل شد ، برنامه ریزی گردید همه اعضا در جهت ترویج و همگانی کردن ورزش تلاش کنند و مواردی همچون برگزاری کارگاههای تخصصی و برگزاری مسابقات مختلف در الویت برنامه ها قرار گرفت.

از مهمترین مصوبات این جلسه استفاده از برگزاری همایش و ورزش بوستان ها در 5 شنبه و جمعه هرهفته جهت معرفی یکی از کمیته های زیرمجموعه ورزشهای همگانی با اجرای حرکات نمایشی و توزیع بروشور و تراکت بین مردم بود.

مجید جعفری سرپرست جوان هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری این اطمینان و نوید را به همه حاضرین داد که از هرگونه حرکت و تلاشی در جهت رفع موانع همگانی کردن ورزش کوتاهی نخواهد کرد و گفت: نیت ما در این راه کل شهر می باشد و هدف بخشیدن روحیه شادی و نشاط و سلامتی به مردم عزیز و شایسته شهرمانست.

در پایان مقرر شد از چاپ کتاب تخصصی در خصوص ورزش و سلامتی به نگارش آقای بافنگ حمایت لازم صورت گیرد.

IMG_6967 IMG_6968 IMG_6969 IMG_6970 IMG_6973

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.