برگزاری نخستین همایش یوگا در فضای آزاد به مناسبت هفته دولت+تصاویر

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران: همزمان با فرارسیدن هفته دولت و در راستای ایجاد تابستانی شاد (نشاط اجتماعی ، شادکامی خانواده ) برای همشهریان عزیز ، هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهر با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان صبح روز چهارشنبه مورخ 95/6/3 نخستین همایش یوگا را در فضای آزاد (پارک ولی عصر ) برگزار کرد.
در این همایش که با استقبال 300 نفری ورزشکاران و 200 نفری تماشاگران برگزار شد، ابتدا فرشید قدیمی ریاست اداره ورزش و جوانان ، سپس دکتر احسان اسماعیلی ریاست هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهربرای حاضرین به سخنرانی پرداختند.سپس خانم فیروزه جمشیدی به عنوان مسئول کمیته یوگای هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهر به حاضرین معرفی شدند.
در ادامه سید اسماعیل عمادی از مربیان قدیمی یوگای استان برای حاضرین حرکات یوگای نمایشی را به اجرا در آوردند.همچنین ورزشکاران علاقمند به مدت 50 دقیقه زیر نظر مربیان یوگای شهرستان قائم شهر به انجام حرکات تخصصی یوگا پرداختند.و در پایان از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.
شایان ذکر است که فیروزه جمشیدی مسئول کمیته یوگای این هیات در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : یوگا اتحاد و هماهنگی اندیشه  و عمل است در یوگا اتحاد بین سطوح جسمی ،ذهنی و احساسی توسعه می یابد و چگونگی تاثیر هر سطحی بر سطح دیگر و چگونگی تعارض آنها با یکدیگر آشکار می شود .
وی تصریح کرد :یوگا یکی کاملترین روش برای پرورش ذهن و روح و جسم و برای رسیدن به آرامش و ارتباط با خدواند می باشد .
همچنین حضور پررنگ عسگری نجف زاده دبیر هیات ورزش های همگانی شهرستان قائم شهر و از مربیان با سابقه ورزش صبحگاهی در سطح کشور ومعصومه حسینی علایی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان این شهرستان در این همایش ستودنی بود.
اسامی مربیان یوگای شهرستان قائم شهر:

خانم ها  طاهره اولاد اعظمی ، ستایش حسینی ، زهرا اسماعیلی ، سحر سوادکوهی، ملک جهان دریکنده ، هدی افتخاری ، گل افروز کریمی ، صدیقه ترابی ، خدیجه ضیایی، صغری فزونی ، فیروزه جمشیدی و آقای سید اسماعیل عمادی

IMG_4303 IMG_4319 IMG_4331 IMG_4332 IMG_4339 IMG_4358 IMG_4372 IMG_4399 IMG_4432

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.