برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در رامسر به مناسبت گرامیداشت مقام مادر و زن

رامسر 1

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی مازندران در گفتگو با سرپرست هیات ورزش های همگانی شهرستان رامسر وی از برگزاری پیاده روی خانوادگی به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س)و بزرگداشت مقام مادر و روزن خبرداد.  “عباس احمدی ماچیانی”با اعلام این خبر افزود:این برنامه ورزشی که در روز شمار هفته زن نیز آمده ساعت 8 صبح روز سه شنبه 25 فروردین ماه در بلوار زیبای معلم شهر رامسر برگزار می گردد وی بیان داشت:این برنامه ورزشی توسط هیات ورزش های همگانی شهرستان رامسر با همکاری ستاد هفته زن و فرمانداری،شهرداری رامسر،دهکده صنایع دستی برادران علیجانی  ،ادارات ورزش و جوانان ،محیط زیست ، انجام می شود.

نایب رییس بانوان هیات ورزش های همگانی شهرستان رامسر نیز گفت:این هیات در نظر دارد با فعال سازی کمیته های مختلف ورزش را در بانوان گسترش دهد و از تمام ظرفیت ها در این حوزه استفاده نماید.

“رقیه پروانه “افزود:متاسفانه به دلیل گسترش شهرنشینی و کم تحرکی ها بویژه در بانوان شاهد بروز و گسترش بسیاری از مخاطرات و بیماری ها هستیم که ورزش عامل مهمی برای نشاط و تندرستی است.وی اظهار داشت:برای شرکت کنندگان در این برنامه  به قید قرعه جوایزی اهدا می گردد و در این راستا ازعموم و مردم بویژه زنان و بانوان دعوت می شود شرکت نمایند.

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.