برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهرهای مختلف استان مازندران گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرهای مختلف استان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران؛

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی همایش پیاده روی خانوادگی با حضور امام جمعه ،فرماندهی انتظامی، رئيس اداره ورزش  و مسئولان شهرستانی و مردم ورزش دوست نکایی برگزارشد.

این پیاده روی خانوادگی که در مسیر از گلزارشهدا تا شهدای گمنام برگزارشد، بیش از یک هزار نفر از اقشار مختلف مردم حضور داشتند.این همایش با هدف ترویج ورزش همگانی در جامعه و توجه و اهتمام بیشتر به تندرستی و سلامت جسمانی شهروندان بویژه کارکنان نیروی انتظامی و نیز افزایش روحیه همکاری و مشارکت های عمومی و با همکاری نیروی انتظامی و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.در پایان این همایش از سوی اداره ورزش و نیروی انتظامی شهرستان نکا به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

همایش 5 هزار نفری پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان امل برگزارشد.در این همایش که در آن مسئولان، مردم و خانواده‌ها مسافتی را پیاده طی کردند، با برنامه‌های متنوعی همانند قرعه‌کشی، اجرای حرکات نمایشی توسط نیروهای یگان امداد پلیس و اجرای موسیقی زنده همراه بود.

خانواده‌ها در این همایش از دو مسیر میدان قائم تا زیر پل معلق و میدان آیت‌الله میرحیدرآملی تا زیر پل معلق را پیاده‌روی کردند.رئیس اداره ورزش و جوانان آمل در این مراسم گفت: ورزش باعث ایجاد تندرستی در بین افراد می‌شود که باید بیشتر از گذشته در خانواده‌ها به امر ورزش توجه شود.محمود نائیج با اعلام اینکه ورزش همگانی می‌تواند یکی از راه‌های ترویج ورزش قهرمانی در سطح جامعه شود، افزود: باید بیشتر از گذشته افراد جامعه به ورزش روی بیاورند.

وی خاطرنشان کرد: در این شهرستان 46 هیئت ورزشی در حال فعالیت هستند که باید با ایجاد زیرساخت‌های لازم امر ورزش در بین همه افراد جامعه محقق کنیم.نائیج با اعلام اینکه سلامت هر جامعه‌ای مهم و ضروری است، گفت: طی شش ماه گذشته در این شهرستان حدود 13 هزار ورزشکار سازمان‌یافته به ورزش مشغول هستند.

در همایش 5 هزار نفری پیاده‌روی خانوادگی آمل جوایز زیادی به قید قرعه در بین افراد توزیع شد که در بین این جوایز می‌توان به یک دستگاه خودروی پراید وانت، 20 دستگاه دوچرخه، کمک‌ هزینه سفر به عتبات عالیات عراق، گوشی همراه و تبلت اشاره کرد.

باهمکاری اداره ورزش و جوانان ،هیات ورزشهای همگانی شهرستان بابل،نیروی انتظامی ،شهرداری و شورای شهر بابل به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تربیت بدنی همایش پیاده روی خانوادگی با شرکت هزاران نفر از میدان ولایت تا مقصد پارک نوشیروانی بابل برگزار گردید.

در این همایش فرماندار ویژه شهرستان،معاونین،آری ریئس اداره ورزش و جوانان ،جعفری فرمانده نیروی انتظامی و پرسنل آن، شهردار و اعضای شورای شهر بابل و سایرین مسئولین شرکت داشتند.در خاتمه در محل پایانی با اجرای برنامه های متنوع از جمله مولودی خوانی –موسیقی محلی مازندرانی و سخنرانی فرماندار ویژه شهرستان و اجرای مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز نفیس از جمله ماشین سواری پراید ،دهها دوچرخه ،یخچال فرش و …به پایان رسید.

روز جمعه 17/7/1394 به مناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي همايش پياده روي خانوادگي توسط نيروي انتظامي و اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاردشت برگزار شد. این همایش در یک روز بارانی و تقریبا سرد با حضور مسئولین برگزار گردید.

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش و هفته ناجا در شهرستان گلوگاه برگزار گردید.

این همایش  با حضور پرشور همشهریان گلوگاهی از ساعت 7:30 صبح روز جمعه 94.7.17 از پارک لاله آغاز و به سمت استادیوم ورزشی شهرستان ادامه یافت . برای این همایش خانوادگی جوائز نفیس و ارزنده ای از جمله دوچرخه،حواله وام بانکی یکصد میلیون ریالی ،سکه بهار آزادی و ده ها جوائز غیر نقدی دیگر در نظر گرفته شد که با انجام مراسم قرعه کشی توسط مسئولین شهرستانی به شرکت کنندگان اهدا گردید.

مایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش همگانی روز گذشته با شکوه هرچه تمامتر در شهرستان میاندورود برگزار گردید.

در این همایش که آقای قادری(فرماندار شهرستان)مهدوی و اسفندیاری(رئیس و معاون اداره ورزش و جوانان) و رؤسای هیئت های ورزش همگانی و روستایی و بومی محلی حضور داشتند،در پایان به قید قرعه  جوائز ازرنده ای همچون دوچرخه ، لوازم خانگی و … اهداء گردید.

همایش پیاده روی خانوادگی صبح روز  جمعه 17 مهر در آستانه هفته تربیت بدنی و همزمان با هفته نیروی انتظامی به منظور توسعه فرهنگ ورزش همگانی با استقبال گسترده مردم در در سرخ رود برگزار شد.

در این همایش فرهنگی و ورزشی، مسئولین شهرستانی همراه با اقشار مختلف مردم شهرسرخرود محمودآباد مسیر میدان امام علی(ع)   تا سالن ورزشی حجاب این شهر به مسافت حدود سه کیلومتر را پیاده روی کردند.

رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان سرخ رود  در این همایش ، با بیان اینکه شهر سرخرود دارای پتانسیلهای زیاد ورزشی است گفت: توجه مسوولان کشوری در راستای توسعه این بخش محروم ضروری است..اسر ابراهیم زاده افزود: توجه دولت در حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری ورونق توسعه اشتغال پایدار لازم است.

وی حضور چشمگیر مردم در همایش پیاده روی را ناشی از علاقه خاص مردم به ورزش و سلامتی دانست و اظهارکرد: توسعه و فراهم کردن زیرساخت های ورزش های همگانی در این شهر از سوی مسوولان کشوری و استانی ضروری است.رئیس اداره ورزش و جوانان سرخ رود با تاکید براینکه توسعه ورزش همگانی با هدف ایجاد سلامتی، نشاط و افزایش ارتقای سلامت در جامعه ضروری است، تصریح کرد: اشاعه الگوهای مناسب در راستای توسعه ورزش همگانی در استان مازندران با توجه به شیوه زیست شهری وسبک زندگی آپارتمان نشینی ضروری است.

ابراهیم زاده اضافه کرد: کسانی که به ورزش روی می آورند دارای جسم و روح سالم هستند و ضریب گرایش آن ها به انواع ناهنجاری های اجتماعی کاهش می یابد.دراین همایش با انجام مراسم قرعه کشی به حدود 200 نفر از شرکت کنندگان دوچرخه، وسایل ورزشی وکارت هدیه   و بن ورزشی اهداء شد.

 گفتنی است از برنامه های این همایش میتوان به خیر مقدم گویی از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان سرخ رود،سخنرانی فرماندار،فرماندهی انتظامی،اجرای موسیقی زنده،تجلیل از عومال انتظامی و راهنمایی و رانندگی،تجلیل ز ورزشکاران مدال آور،تجلیل از ناجیان غریق ،اهدای جوایز و رونمایی از تمبر همایش از مهمترین برنامه های این همایش بوده است.

همایش پیاده روی انتظامی نکا همایش سرخرود همایش گلوگاه همایش میاندرود همایش بابل

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.