جشنواره پرواز بادبادکها در سرخ رود برگزار شد

بادبادکها سرخرود 7 خزداد

با شرکت 200 نوآموز مهد کودک چکاوک: جشنواره پرواز بادبادکها در سرخ رود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران؛ 200 نفر از نوآموزان مهد کودک چکاوک همراه با خانواده های خود عصر روز جمعه مورخ 7/3/95 درساحل زیبای چاکسر حضور یافتند و بادبادکهای رنگارنگ خود را در آسمان سرخ رود به پرواز درآوردند.

رئیس هیأت ورزشهای همگانی سرخ رود در حاشیه این برنامه ازاهداف برگزاری این جشنواره در ساحل سرخ رود گفت: برگزاری این جشنواره با حضور کودکان و مهد کودک‌ و با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح برای آنها برگزار شده است واجرای چنین برنامه هایی  شاد و مفرح در روحیه کودکان و شکل دهی شخصیت آنان موثر است.

محمد اکبر زاده تصریح کرد: جشنواره پرواز بادبادک‌ها در طول سال چند بار و در مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شود که با استقبال بسیار خوب و بالای شهروندان همراه بود.

وی یادآور شد: برگزاری دوره‌های مختلف جشنواره‌های ورزشی در دستور کار ما قرار دارد و با برنامه‌ریزی عملیاتی می‌شود.

اکبر زاده  ضمن تقدیر از مدیران و مربیان مهد کودک چکاوک  خاطرنشان کرد: جشن ها و برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی مختلفی  همه ساله  با همکاری اداره ورزش و جوانان محمودآباد و سرخ رود،هیأت ورزشهای همگانی سرخ رود به مناسبت های ملی و مذهبی  با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی،ورزشی با شروع فصل تابستان در سواحل اجرا می شود. گفتنی است، این مراسم با همکاری  اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد و سرخ رود،هیأت ورزشهای همگانی سرخ رود، دهیاری و شورای اسلامی روستای چاکسر و مهد کودک چکاوک برگزار شد و مسابقه طناب کشی،دو با کیسه،حمل آب دریا با سطل، اجرای سرود وموسیقی زنده،نقاشی عروسکی بر چهره کودکان،عروسک گردونی  و اهدای جوایز از دیگر برنامه های امروز بود

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.