جلسه ارزیابی عملکرد هیأت ورزشهای همگانی شهرستان محمودآباد برگزار شد

جلسه محمودآباد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران؛ منظور بررسی مشکلات و نواقص  و عملکرد هیأت در سال گذشته جلسه ای با اعضا و کمیته های هیأت ورزشهای همگانی محمودآباد در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

در راستای بررسی عملکرد هیات ورزشهای همگانی در سال 94  و ارائه برنامه عملیاتی و تبیین برنامه ها و فعالیتهای هیأت در سال 95  اولین جلسه تخصصی اداره ورزش و جوانان با هیأت ورزشهای همگانی با حضور رئیس و اعضای هیأت ،کارشناسان اداره و به ریاستمعاون اداره ورزش و جوانان در سالن اجتماعات اداره برگزارشد.

مهدوی رئیس هیأت ورزشهای همگانی ضمن  تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع)و  روز جوان در گزارشی به عملکرد این هیأت در یکسال اخیر در بخش های مختلف اشاره داشتند.

وی گفت: با ابلاغ احکام روسای کمیته های زیرمجموعه هیات ورزش های همگانی ، این هیات دور جدید فعالیت های خود را آغاز کرده و بیش از8 کمیته در حال حاضر در این هیأت فعالیت می کند و در صورت وجود امکانات و فراهم بودن زیر ساخت ها چند کمیته دیگر هیأت را راه اندازی می کنیم.

مهدوی در ادامه به ارائه برنامه های سال جدید هیأت در جهت توسعه ورزش همگانی پرداخت وافزود:همانطور که مستحضرید هیأت برنامه های متنوعی چه فرهنگی،ورزشی در دستور کار خود قرار داده ایم و در صدد هستیم ورزش را در خانواده ها نهادینه کنیم چرا که در ورزش همگانی هدف اصلی نشاط و سلامتی برای همه و نیز ارتقای سلامت شهروندان است که در همین راستا نگاه ویژه ای به این مقوله مهم داریم.

در ادامه معاون اداره ورزش و جوانان محمودآباد پس از استماع،سخنان خودرا باعرض خیر مقدم  و تشکر و قدردانی از زحمات اعضاء هیأت آغاز کرد.

شعبان پور  با توجه به اهمیت و تاکید بر همگانی کردن ورزش و نقش ویژه آن در سلامت جامعه ، از تک تک مسئولین کمیته ها خواستند تا در خصوص بالا بردن کیفیت فعالیت ها و هماهنگی بیشتر با دیگر کمیته ها و اداره همکاری ملموس تری داشته باشند. گزارشات و جلسات خود را به صورت ماهیانه به اداره ارسال کنند و بر اساس تقویم ورزشی و مناسبت های مختلف برنامه ها و مسابقات خود را برگزار کنند.

مهدی شعبان پور یکی از مهمترین ابزارها برای تشویق مردم برای توسعه ورزش در جامعه را برگزاری همایش های پیاده روی همگانی دانست و گفت: بهتر است همایش های پیاده روی در شهرستان هر ماه حداقل یک بار برگزار شود تا باعث تشویق هرچه بیشتر مردم به این مساله شود وانتظار می رود هیأت نگاه ویژه ای به این مقوله داشته باشد.

وی ادامه داد: پرداختن به ورزش محلات، کارکنان دولت، آموزش و پرورش، سالمندان، برگزاری راهپیمایی های خانوادگی، ورزش صبحگاهی ،ورزش در سواحل و غیره از مواردی است که برای توسعه ورزش همگانی توسط هیأت ورزش همگانی و سایر دستگاهها در نظر گرفته شود.

شعبان پور در پایان  تصریح کرد: امروز در کنار سواحل زیبای خزر، بهترین فرصت و فضا برای ورزش و تفریح مردمی که از سراسر کشور به این نقطه سفر می کنند است و لازم است هیأت ورزشهای همگانی محمودآباد برنامه های ویژه ای برای مسافران و گردشگران و مردمی که به سواحل هجوم می آورند داشته باشد و لازم است هیأت مد نظر قرار دهد.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.