دستگیری نمی کنید پای نگیرید؛

نامه سرگشاده اعضای هیات وررشهای همگانی مازندران به متولی دستگاه ورزش!!!

نسیم ورزش: نامه سرگشاده جمعی از کمیته ها و اعضای هیات همگانی مازندران به مدیر کل ورزش و جوانان استان به دفتر پایگاه خبری و تحیلی نسیم ورزش ارسال شد که عینا درج می شود.

نامه سرگشاده

 جناب آقای حسین زادگان مدیر کل محترم ورزش و جوانان مازندران

سلام علیکم

احتراما درپی مصاحبه ها،شیطنتها و مکاتبات به دور از واقعیت ،توهین آمیز و خارج از شان و منش پهلوانی معاونت توسعه ورزشهای همگانی ورزش و جوانان استان مازندران به این هیات و بازتاب این گونه مصاحبه ها و مکاتبات در رسانه های محترم گروهی، به طوری که از آن می توان به عنوان کینه توزی و عداوت آشکار و نادیده گرفتن زحمات یک مجموعه در طول سالیان یاد کرد به خود واجب دانستیم از شان و منزلت هیات ورزشهای همگانی استان مازندران دفاع کنیم.

مسلماً برنامه ریزی کلان و نظام مند با ارائه تقویم پیشنهادی به طور سالانه و اجرا موفقیت آمیز آن در دستور کار هیات ورزشهای همگانی استان مازندران قرار داشته است که منجر به کسب رتبه های نخست و عالی در سالهای اخیر گشته است. لازم به ذکر است موفقیت این هیات با پرهیز از حاشیه و توجه ویژه به برنامه های پیش رو و با همت مضاعف همکاران محترم میسور و مقدور بوده است.

ولی متاسفانه پس از تاکید جنابعالی مبنی بر لزوم پرهیز از حاشیه و خویشتن داری هیات ورزشهای همگانی استان مازندران  و علی رغم نشست ها و مذاکرات انجام شده با شما مدیرکل محترم و تاکید مجدد جنابعالی بر اینکه هیات ورزشهای همگانی استان وظایف خود را علی رغم اعتبارات کم تخصیصی به نحو احسن و مطلوب انجام داده است و دیگر اجازه دخالت معاونین در کار هیاتها علی الخصوص ورزشهای همگانی را نخواهید داد ،جای بسی تاسف دارد که عداوت ورزی ها،شیطنتها و اظهارات به دور از واقعیت معاونت محترم جنابعالی باتوجه به رویت مستندات توسط شما همچنان ادامه دارد.

انتظار این است درحالی که دستگیری نمیکنند پای نگیرند… که دستگیری به باور ما ، استفاده از راهکارهای قانونی پیش بینی شده در حوزه اعتباری در جهت توسعه ورزش همگانی ،اقدامات موثر در رابطه با شهرداری ها جهت توسعه و تجهیز پارک ها و زیر ساخت ها و ایجاد فضای امن برای حضور ورزشکاران ،پیگیری چگونگی خرج کردن اعتبارات اختصاص داده شده به نمایندگان در قالب ردیف توسعه ورزشهای همگانی و رهنمون کردن اعتبارات در جهت توسعه ورزش همگانی ، تدوین سند مدون چشم انداز با قابلیت اجرایی ، جذب و هدایت اسپانسر ،کمک به میزبانی جشنواره ،همایشات و رقابتهای کشوری،کاهش هزینه بیمه ورزشی ورزشکاران در حوزه ورزش همگانی و همچنین رایزنی با شهرداری ها و شهرداران درخصوص یک درصد پیش بینی شده در بودجه ،چگونگی اختصاص سالن به هیاتهای ورزش همگانی استان با توجه به تاکید فدراسیون ،چگونگی احداث و تجهیز اماکن مختص ورزش همگانی ،راه اندازی کمیته ورزش همگانی در دیگر هیاتهای ورزشی و  رفع موانع پ… که در این مقال نمی گنجد ، می باشد.

حال پرسش اینجاست که این معاونت تا چه حد در این حوزه ها موفق و یاریگر این هیات بوده است؟!! و اگر اولویت معاونت ورزش همگانی صرفا در حضور در رسانه های گروهی  بالاخص صداو سیماست و مکاتبه با مسئولین بالادستیست ،چه بهتر بود این اولویت را در جهت گسترش و توسعه فرهنگ ورزشهای همگانی به کار می بستند و نه حاشیه سازی…11

جناب آقای حسین زادگان ما این حاشیه سازیها ،بی مهری ها و عداوتهای معاونت حضرتعالی را برای خویش جایزه و پاداش عملکرد مثبت چند ساله می دانیم که حتی بر اساس نامه ارسالی توسط جنابعالی مورد تشویق قرار گرفته است می دانیم.!!!

IMG_20151103_151034[1]

و معتقدیم این بداخلاقی ها شیوه و منش مدیریتی حضرتعالی نیست و به دور از چشم جنابعالی به مانند بعضی از مکاتبات که خود درجریان هستید صورت می پذیرد. برخلاف آنکه صبر و شکیبایی این هیات رو به تحلیل است ولی تلاش و همت ما بر خویشتن داری و عدم ارائه مستندات کم کاریهای معاونت توسعه ورزشهای همگانی استان بنا نهاده شده است.

امید آن روز که شاهد مصداق آیه ” إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا” در معاونت ورزشهای همگانی آن داره کل باشیم.

جمعی از کمیته ها و اعضای هیات همگانی استان مازندران

برچسب ها: بدون برچسب

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.