دومین همایش بین المللی ورزش های همگانی برگزار شد

دومین همایش بین المللی ورزش های همگانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران  :دومین همایش بین المللی ورزش های همگانی پس از دو روز فعالیت به کار خود پایان داد.
** دومین همایش بین المللی ورزش های همگانی با هدف بررسی دستاوردهای گذشته و برنامه های آینده ورزش همگانی کشورهای جهان در هزاره سوم و همچنین کمک به پیشرفت برنامه ها در جهت توسعه و رشد هرچه بیشتر ورزش همگانی در ایران پس از دو روز فعالیت به کار خود پایان داد.
مراسم افتتاحیه این همایش که با حضور وزیر ورزش و جوانان و غلامرضا شعبانی بهار معاون توسعه ورزش های همگانی، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی آموزش و پژوهش وزارت ورزش، محمد رضا اسد مدیرکل توسعه ورزش همگانی، علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش همگانی، ولفگانگ بایومن دبیرکل تافیسا و اعضای بلند پایه فدراسیون بین المللی ورزش های همگانی و رییس انجمن آسیایی ورزش همگانی و جیوانی مولر رییس جهانی انجمن ورزشی نویسان جهان و همچنین مهندس ابوطالبی دبیر و قائم مقام هیات ورزشهای همگانی استان مازندران و بوداغی نائب رئیس بانوان از استان مازندران و تعدادی از روسای فدراسیون‌های ورزش همگانی دیگر کشورها در سالن غدیر دانشگاه علوم انتظامی ناجا آغاز شد.
در حاشیه این مراسم جوهوچانگ رییس انجمن جهانی ورزش های همگانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشورمان، لوح یادبودی را به ایشان و دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشورمان اهدا کرد و در ادامه علی مجدآرا با اشاره به حضور جیوانی مرلو رییس انجمن جهانی ورزشی نویسان جهان از ایشان تشکر و لوح یادبودی را به او تقدیم کرد و جیانی لومر در بخشی از صحبت های خود ضمن قدردانی از میزبانی کشورمان، چشم انداز ورزش ایران و ورزشی نویسان ایرانی را بسیار روشن و درخشان برشمرد.

در مراسم اختتامیه حضرت آیت الله توکل عضو مجلس خبرگان رهبری، غلامرضا شعبانی بهار، معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی این وزارتخانه، جو هو چانگ رییس انجمن جهانی ورزش های همگانی و علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزش همگانی ایران حضورداشتند.

رییس فدراسیون جهانی ورزش های همگانی طی سخنانی کوتاه با تمجید از عملکرد ایران در رشد و توسعه ورزش همگانی گفت: همایش بسیار خوبی در تهران با حضور اساتید برجسته داخلی و خارجی برگزار شد و امیدوارم این همایش بتواند باعث توسعه هرچه بیشتر ورزش همگانی در ایران شود. همچنین در این مراسم از تعدادی از مقالات برتر تقدیر به عمل آمد.

photo_2017-02-21_18-44-16

photo_2017-02-21_18-44-49

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.