رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی: ورزش همگانی سند توسعه ورزش کشور است

رئیس فدراسیون ، ورزشهای همگانی را به معنای سند توسعه و مبنای سند تحول عنوان کرد.

 به گزارش روابط عمومی ورزشهای همگانی مازندران، علی مجد آرا در همایش بزرگ پیاده روی رامسر با پخش زنده از شبکه سوم سیما ، ورزش های همگانی را به معنای سند توسعه و مبنای سند تحول عنوان کرد و افزود: تمام تلاش ها برای ارتقای سلامت و وحدت و هماهنگی مردم است.

وی ورزش را موجب جلوگیری از بیماری های غیر واگیردار و داشتن روح و جسم و قلب سالم و پرنشاط عنوان و تصریح کرد: ورزش نقش اساسی در سلامتی و طول عمر دارد و این همایش با هماهنگی و وحدت مردم و با بهترین جوایز برای سلامتی و فرهنگ سازی ورزش در جامعه انجام شد.

علی نبییان معاون استاندار مازندران نیز در این همایش اظهار کرد: برنامه ریزی های خاص برای تقویت ورزش و بالا بردن زیر ساخت های آن برای مردم از اهداف دولت تدبیر و امید است.

وی افزود: به دستور استاندار مازندران منابع مالی از منابع دولتی فراهم شده و برای استفاده از ظرفیت های موجود بخش خصوصی ایجاد شده و با واگذاری آن به مردم ورزش بهتر مدیریت می شود.

نبیان اظهار کرد: افتخارات ورزشکاران باعث سرافرازی است و با ارتقای ورزش در جامعه از سلامت جسم و نشاط و شادابی برخوردار می شویم.

وی هدیه استاندار مازندران به این همایش را 10 دستگاه دوچرخه اعلام کرد.

به گزارش این روابط عمومی، فرماندار رامسر نیز با تشکر از حضور پرشور مردم در همایش پیاده روی اظهار کرد:  ورزش امروزه یکی از مهمترین اصول زندگی بشر است که باید مورد توجه قرار گیرد و با پیاده روی و اهمیت دادن به آن جسمی سالم داشته باشیم‌.

حسین سروری ورزش را سبب ارتقای سلامت و بالا بردن روحیه در انسان عنوان کرد و افزود: امیدوارم با اهمیت دادن به ورزش در جامعه ما جایگاه اصلی آن مشخص شود و مردم ما بیشتر به این امر در جهت سلامت خود بپردازند.

 سید رمضان شجاعی رئیس ورزشهای همگانی مازندران گفت: فدراسیون ورزشهای همگانی با برگزاری منظم و باشکوه اینگونه همایشات نشان داد توانایی بالایی در حوزه رونق ورزشهای همگانی در کشور دارد.

وی در ادامه افزود: در طی حضور بیش از 12 سال در ورزشهای همگانی مازندران به عنوان ریاست هیات هرساله چندین همایش پیاده روی باشکوه در سرتاسر استان برگزار می شود که حداقل دو همایش به ورت زنده از صداوسیما پخش می گردد.

در این همایش شریعت نژاد نماینده مردم رامسر ،عباس آباد و تنکابن در مجلس شورای اسلامی، محمدی معاونت توسعه منابع انسانی و مالی اداره کل ورزش و جوانان مازندران و بسیاری از مقامات کشوری ، استانی و شهرستانی دیگر نیز حضور داشتند.

در این همایش ابراهیم کاویانی به عنوان مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی در غرب مازندران منصوب گردید. نیز حضور داشت .

در پایان این همایش به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایای نفیس و ارزنده ای اهدا گردید.

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.