روهام ابوطالبی بر کرسی دبیری ورزشهای همگانی مازندران نشست

با حضور مشاوران فدراسیون ورزشهای همگانی کشور معارفه دبیر جدید هیات ورزشهای همگانی  استان برگزار گردید

روهام ابوطالبی بر کرسی دبیری ورزشهای همگانی مازندران نشست

با حضور مشاوران فدراسیون ورزشهای همگانی کشور،معاونت توسعه ورزشهای همگانی ورزش و جوانان استان و روسای کمیته ها و هیاتهای شهرستانی مراسم معارفه دبیر جدید هیات ورزشهای همگانی مازندران برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران، به پیشنهاد دکتر سید رمضان شجاعی و با صدور حکمی از سوی حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران ، مهندس روهام ابوطالبی بر کرسی دبیری هیات ورزشهای همگانی نشست.

عصر روز جمعه مورخ 95/8/14 با حضور دکتر شمس مشاور ریاست فدراسیون  ورزشهای همگانی کشور و مهندس کاویانی مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی کشور در استان مازندران و عادل عالیشان معاونت توسعه ورزشهای همگانی ورزش و جوانان مازندران، دکتر شجاعی رییس هیات ورزشهای همگانی مازندران، بوداغی نایب رئیس بانوان هیات استان، علی عباسی نائب رئیس آقایان هیات استان، غزانی مشاور ریاست هیات استان ، مهندس مدینه عضو شورای اسلامی شهر ساری و مسئولین کمیته های استانی و روسای هیاتهای شهرستانی مراسم معارفه مهندس روهام ابوطالبی به عنوان دبیر جدید هیات ورزشهای همگانی استان مازندران برگزار شد.

در این نشست عادل عالیشان معاونت توسعه ورزشهای همگانی ورزش و جوانان استان با مهم خواندن این هیات برای دستگاه ورزش استان عنوان داشت: اهمیت  هیات ورزشهای همگانی به قدری است که از سوی وزارت ورزش برای ورزشهای همگانی و ورزش بومی محلی، اداره کل تشکیل داد و این دو هیات در شورای ورزش همگانی استانها به عنوان عضو ستادی مهم حضور دارند. این نشان دهنده اهمیت جایگاه ورزش همگانی است.

عالیشان افزود: در بیش از ۲۱ هیات حوزه قهرمانی، کمیته همگانی تشکیل گردید که این موضوع ظرفیت و پتانسیل ورزش همگانی استان را بالا خواهد برد. علاوه بر آن انتظار می رود با بالا بردن جنب و جوش و تلاش در کمیته های زیر مجموعه هیات استان و هیاتهای شهرستانها و ارائه تقویم سالانه ورزش همگانی استان مازندران جهش خوبی یابد.

وی در راستای کتاب تحول و تعالی و آینده نگری افزود: در آینده ای نزدیک با حضور مدیر کل و استاندار و ریاست هیات استان نشستی جهت تصویب کلیات این سند و اجرا نمودن برنامه های ذکر شده در این سند برگزار خواهد گردید.

دکتر شمس مشاور ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی کشور نیز با تاثیر گذار بودن هیاتهای شهرستانی در رونق و گسترش فعالیتهای ورزش همگانی در استان ، گفت: خوشبختانه در استان مازندران پتانسیل بسیار بالایی جهت توسعه ورزش همگانی چه از لحاظ شرایط اقلیمی و محیطی و چه منابع انسانی و لجستیکی وجود دارد.

مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی کشور ادامه داد: دکتر مجدارا در فدراسیون ورزشهای همگانی کشور به طور کامل از برنامه های مفید و سازنده هیاتهای استانی حمایت خواهد کرد  و هیات ورزشهای همگانی استانها با جذب نیروهای اقتصادی قوی و جذب اسپانسر و برنامه ریزی مدون طبق سند تحول توسعه و آینده نگری، می توانند دورنمای موفق ورزش همگانی استان ها را ترسیم وتضمین نمایند.

دکتر شجاعی ریاست هیات ورزشهای همگانی استان نیز با تقدیر از زحمات قابل توجه دبیر پیشین هیات استان مهندی حسین طبری و ارزشمند دانستن فعالیتهای ایشان، گفت: مهندس ابوطالبی جوان شایسته ،تحصیلکرده و اخلاق مداریست  و با رایزنی های متعدد با ایشان موفق به جلب رضایشان جهت برعهده گیری این سمت شدیم.  قطعا با سابقه 11 ساله ایشان در هیات ورزشهای همگانی و  با پتانسیل مدیریتی قوی که در ایشان سراغ دارم خواهد توانست به دور از حواشی این هیات را مدیریت نماید.

وی ضمن قدردانی از حضور فعال هیاتهای شهرستانها و کمیته ها در امر توسعه ورزشهای همگانی ادامه داد: همچنان این فعالیت پررنگ ادامه یابد و حتی در برخی از قسمتها که کار مغفول مانده است، انتظار می رود با تلاش بیشتری این قسمتهای جامانده پیشرفت یابد.

دکتر شجاعی افزود:طی نشستهای کارشناسی بادکتر مجدآرا مقرر گردید مازندران به سبب بعد مسافت و جمعیت به سه منطقه غرب ,مرکز و شرق تقسیم گردد. این سه منطقه با مدیریت افراد توانمند و تحت نظارت مستقیم ریاست و دبیر هیات فعالیت خواهند داشت. که در منطقه غرب استان مهندس کاویانی به عنوان مدیر قسمت غرب خواهند بود.

مهندس روهام ابوطالبی دبیر جدید هیات ورزشهای همگانی استان با قدردانی از زحمات چندین ساله مهندس حسین طبری دبیراسبق هیات و  ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیر کل و دکتر شجاعی و حمایت های دکتر مجدآرا ریاست فدراسیون  از  ایشان، ابراز امیدواری کرد بتواند در سایه تعامل با نهادهای مرجع و افزایش حس همدلی اعضای زیرمجموعه هیات، روزهای پرفروغی را در ورزشهای همگانی استان مازندران برنامه ریزی و اجرایی نماید.

ایشان افزود: همانگونه که مستحضرید استان مازندران بیشترین مدال آوری را در المپیک ریو داشت اما درمقابل چاق ترین استان کشور می باشد و این موضوع رسالت ما را در توسعه  ورزش همگانی دوچندان می کند. و در همین راستا  الویت اجرای برنامه در این هیات، کاربردی کردن و اجرای برنامه های سند تحول توسعه و آینده نگری خواهد بود.

در پایان مسئولین کمیته و هیاتهای شهرستانی به ابراز نظرات و پشنهادات خود پرداختند.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.