رکورد داران ورزشی مازندران در پی کسب رکورد های جدید ورزشی در ایران

logo%20rekordبه گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ، سمیه محمودی رکورد دار سرعتی و استقامتی حلقه هولاهوپ کشور در نظر دارد رکورد جدید دیگری را در زمینه حلقه هولاهوپ به ثبت برساند. رکورد دار 10 ساعته حلقه هولاهوپ کشور که به تازگی در همایش گروهی رکورد در تهران، رکورد سرعتی حلقه هولاهوپ را با زدن 178 حرکت در یک دقیقه از آن خود کرد ، این بار تصمیم دارد با ایستادن بر روی یک پا رکورد سرعتی دیگری را در این زمینه به ثبت برساند .

سمیه محمودی دانشجوی دوره  دکتری رفتار حرکتی دانشگاه فردوسی مشهد ،ضمن اعلام این درخواست به هیات ورزشهای همگانی مازندران امیدوار است بتواند رکوردی بالاتر از رکورد حال حاضر این رشته درگینس را به ثبت برساند. 

شایان ذکر است ناصر اکبرپور واسکسی رکوردار استقامتی مشت زدن با وزنه  نیز در نظر دارد یک بار دیگر رکورد دیگری را در زمینه مشت زدن به ثبت برساند . رکوردار مشت زدن با وزنه کشور با اعلام این خبر به روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی  عنوان داشت : اگر شرایط مهیا شود تصمیم دارم رکورد سرعتی مشت زدن به کیسه بوکس را بار دیگر در قائمشهر به ثبت برسانم اما اگر مساعدت مالی در این خصوص صورت نپذیرد این بار در همایش گروهی ثبت رکورد که در آینده ای نزدیک در کرج برگزار میگردد این مهم را به ثبت خواهد رساند.

به گزارش رابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان به نقل از غزانی مسئول گروه ثبت رکورد استان مازندران ، درخواست های متعددی در زمینه ثبت رکوردبه هیات ورزشهای همگانی استان مازندران رسیده که علی رغم اشتیاق مدعیان جهت ثبت این رکورد در کشور، اما متاسفانه به دلیل بار زیاد مالی این امر در حال حاضر هیچ یک از مدعیان نتوانستند رکورد خود را به ثبت برسانند.

مسئول گروه ثبت رکورد هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ابراز امیدواری کرد با توجه اسپانسران ورزشی آقایان و خانمهای مدعی ثبت رکورد بتوانند در استان و شهر محل سکونت خود این افتخار را به ثبت برسانند . وی  ادامه داد: در حال حاضر علاوه بر سمیه محمودی ،ناصر اکبرپور و رضا قلندری که در حال آماده سازی خود برای ثبت یک رکورد جدیدد دیگر هستند ،محمد گوران ورزشکار ساروی برای ثبت رکورد پشتک وارو استقامتی، کمیل شعبانی ورزشکار آملی برای ثبت رکورد درازو نشست استقامتی، سیامک شاه بهرامی ورزشکار کلاردشتی برای ثبت رکورد استقامتی ظنابزنی و احمد عبدی ورزشکار سرخرودی جهت ثبت رکورد سرعتی درازو نشست در حال تمرین و رایزنی جذب اسپانسر هستند.

T2738151-3999489

IMG_۲۰۱۴۰۸۰۸_۱۲۰۶۴۷

IMG_Û²Û°Û±Û´Û±Û°Û²Ûµ_Û±Û¶Û´Û¹Û³Û¹

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.