سازمان مردم نهاد سازندگان افق فردا به همت کمیته امور جوانان استان مازندران افتتاح شد

سمن سازندگان افق فردا با همت کمیته امورجوانان هیات ورزشهای همگانی استان مازندران افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ؛ سازمان مردم نهاد سازندگان افق فردا شب گذشته ،94/7/17 در سالن شهید هراتی سازمان ارشاد ساری با حضور مسئولین شهری و جمعی از جوانان با شکوه خاصی افتتاح شد. این سمن به همت کمیته امور جوانان هیات ورزشهای همگانی استان مازندران طی مراسمی و با سخنرانی دکتر سید رمضان شجاعی ریاست هیات ورزشهای همگانی استان مازندران افتتاح و از تلاشگران این کمیته با اهدا لوح و هدایا تقدیر شد.

دکتر شجاعی در این مراسم با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم گفت: آینده این شهر و استان و در نهایت کشور به دست همین جوانان توانمند،متدین و با انگیزه به نحو احسن ساخته خواهد شد . اگر مسئولین کشوری صدایشان در جهان بلند و فریادشان مستحکم و با قدرت است به پشتوانه همین جوانان می باشد و ما هم قول میدهیم هرچه در توان داریم در جهت حمایت از این جوانان به کار گیریم.

در ابتدای این همایش ، علی طالشی مسئول کمیته امور جوانان استان و ریاست سمن سزندگان افق فردا به شرح مختصری از برنامه های پیش رو پرداخت. در این مراسم مهندس طبری قائم مقام هیات ورزشهای همگانی استان و عضو شورای شهر سورک،مهندس سعید نجاریان و دکتر محمد جعفری از اعضای شورای شهر سورک و جمعی از اساتید دانشگاه و مسئولین دیگر شهری حضور دشتند.

0370 0570 0969 1673 1773 2166 2268 2364 2463

برچسب ها: بدون برچسب

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.