سید رمضان شجاعی رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور شد

با حکم رحمانی فضلی :

سید رمضان شجاعی رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور شد

201409238224

سید رمضان شجاعی مشاور وزير كشور ، نماینده مردم شریف ساری و میاندورد در ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور شد

به گزارش  هیات ورزشهای همگانی استان مازندران به نقل از پایگاه خبری تیتر 3 نماینده  دوره  هشتم و نهم مردم ساری و میاندرود  در مجلس شورای اسلامی به عنوان رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب کرد.

 سید رمضان شجاعی طی حکمی از سوی وزیر کشور در این سمت مشغول به فعالیت شد.

در حکم وزیر کشور امده است:

در حکم دکتر رحمانی فضلی خطاب به سید رمضان شجاعی کیاسری آمده است؛ با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب می نمایم .
وزیر کشور در این حکم ، انجام اقدامات و هماهنگی لازم برای ایجاد نظام اطلاع رسانی پویا و کارآمد با توجه به گستره وظایف و مأموریت های وزارت متبوع، برقراری ارتباط و همکاری موثر و متقابل با رسانه ها ، تعامل با شورای اطلاع رسانی دولت و سعی برای توسعه روابط و مناسبات و انسجام بخشی به تعاملات بین المللی وزارت کشور در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را به عنوان انتظارات از رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل برشمرده است .
دکتر رحمانی فضلی در پایان حکم انتصاب شجاعی کیاسری؛ توفیق روزافزون وی را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شده است .
گفتنی است ، شجاعی کیاسری پیش از این مشاور وزیر کشور ، نماینده مردم ساری در ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی، نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، نماینده قوه مقننه در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم و سخنگو بوده است.

سید رمضان شجاعی کیاسری (زاده ۱۳۴۴ – ساری) مشاور وزیر کشور ، نماینده مردم شریف ساری و میاندورد در ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی، نایب رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما، نماینده رئیس مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم و سخنگو و عضو هیئت مؤسس سه نفره فراکسیون رهروان ولایت بوده است. وی از مدیران سابق صدا و سیما در دوران ریاست علی لاریجانی بود.

خانواده بزرگ ورزشهای همگانی مازندران این انتصاب را که نشان از شایستگی ایشان می باشد تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق روز افزون از درگاه ایزد منان برای جناب آقای دکتر شجاعی(ریاست محترم ورزشهای همگانی استان مازندران) در تمام شئونات زندگی دارد.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.