مراسم معارفه سرپرست جدید هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری برگزار شد

عماد محمودی سرپرست هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری: اخلاق را در ورزش همگانی شهرستان ساری نهادینه خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران : با حضور حسین طبری قائم مقام هیات ورزشهای همگانی استان مازندران، دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری،عماد محمودی سرپرست هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری، فرید صمدایی بازرس هیات استان و مشاور ورزرش و جوانان شهرستان ساری و جلالی از مداحان اهل بیت کشور و مشاور ورزشهای همگانی شهرستان ساری مراسم معارفه رسمی عماد محمودی سرپرست جدید ورزشهای همگانی شهرستان ساری در روز پنجشنبه مورخ 94/3/28 در  سالن کنفرانس  ورزش و جوانان ساری برگزار شد.

دلیری ریاست ورزش و جوانان شهرستان ساری ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان ، تلاقی اولین روز ماه مبارک رمضان با انجام گرفتن این مراسم معارفه را به فال نیک گرفته و از دکتر شجاعی ریاست هیات استان به جهت انتخاب چنین روزی به عنوان روز معارفه و همچنین حسن اعتماد به ورزش و جوانان ساری در انتصاب فرد معرفی شده از سوی ان اداره به سمت سرپرستی ورزشهای همگانی ساری قدردانی نمود. وی افزود: ورزش همگانی نقش بسزایی در صحت و سلامت جسمی و روحی و روانی افراد دارد و به همین جهت امید داریم با حضور آقای محمودی شاهد تحقق چشم اندازی که هیات استان و فدراسیون ورزشهای همگانی کشور در این راستا دارند باشیم.

حسین طبری دبیر هیات استان با خرسندی از انجام این مراسم معارفه در اولین روز ماه مبارک رمضان گفت: ورزشهای همگانی مازندران همیشه در کشور جز سرآمدان بوده و در رتبه برتر و نخست قرار داشته است . هدف ما در هیات استان احیا اخلاق ورزشی و کاستن از حواشی هایی بوده است که به گسترش ورزش همگانی آسیب رسانده است. آنچه برای ما در هیات استان حائز اهمیت است پیشبرد اهداف بدور از زشتی ها و پلشتی های اخلاقیست که خوشبختانه جمع حاضر در هیات استان تاکنون توانسته است به این مهم دست یابد.

قائم مقام ورزشهای همگانی استان مازندران ادامه داد: انتظار ما از ورزش و جوانان شهرستان ساری توجه ویژه به ورزش های همگانی ست چرا که ورزش ساری به عنوان مرکز استان نقطه عطف و اتکا ورزش استان بوده است و هرگونه کاستی و کاهلی در آن نمود استانی خواهد داشت . در عین حال ما هم امیدواریم با حضور آقای محمودی شاهد رونق ورزش های همگانی به صورت عینی در ساری باشیم.

عماد محمودی سرپرست جدید ورزش های همگانی شهرستان ساری با ابراز خشنودی از اعتماد دکتر شجاعی ریاست هیات استان و دلیری ریاست ورزش و جوانان  شهرستان ساری به ایشان در محول نمودن این مسئولیت عنوان داشت: قطعا الویت ما در ورزش ساری نهادینه کردن اخلاقیات خواهد بود . چرا که معتقدیم با نهادینه ساختن اخلاق و در کنار آن با گسترش خانه به خانه و محله به محله ورزش همگانی می توانیم از گسترش بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی و شکلی گیری برخی از آسیب های اجتماعی جلوگیری کنیم.

این مراسم با اهدا ابلاغ رسمی به عماد محمودی به عنوان سرپرست جدید هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری  و ذکر صلوات پایان یافت.

IMG_۲۰۱۵۰۶۱۸_۱۳۲۱۰۱ IMG_۲۰۱۵۰۶۱۸_۱۳۴۳۲۴ IMG_۲۰۱۵۰۶۱۸_۱۳۴۳۲۹ IMG_۲۰۱۵۰۶۱۸_۱۳۴۴۱۲ IMG_۲۰۱۵۰۶۱۸_۱۳۴۴۱۷ IMG_۲۰۱۵۰۶۱۸_۱۳۰۱۱۴ IMG_۲۰۱۵۰۶۱۸_۱۳۰۰۵۵ IMG_۲۰۱۵۰۶۱۸_۱۳۰۰۴۷

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.