مسابقات آمادگی جسمانی بانوان اولین المپیاد ورزشی کارگری کشور در فریدونکنار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران، مسابقات آمادگی جسمانی بانوان در سه رده سنی از دیروز جمعه 93/12/7 در سالن ورزشی شهدا فریدونکنار آغاز و امروز با برگزاری دوی 540 متر به پایان می رسد.در این مسابقات 23 تیم از سراسر کشور و در سه گروه سنی و در دو ماده دوی 540 متر و تست ایستگاهی پارکور با هم به رقابت می پردازند.

دکتر آیرم مسئول انجمن امادگی جسمانی و ایروبیک فدراسیون ورزش کارگری کشور در گفتگو با روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان، سطح این دوره از مسابقات را بسیار مطلوب توصیف نمود و عنوان داشت: سطح فنی ورزشکاران حاضر در این مسابقه عالی بوده و این نشان از اهمیت قائل شدن استانها به حضور قدرتمندانه در این المپیاد است . وی همچنین سطح میزبانی این مسابقات را عالی دانست و گفت: آقای کلیج ،رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از یک ماه قبل از شروع مسابقه با تماس های مداوم و پیگیری امور تمامی موارد مورد نیاز در این رقابت را مهیا نمودند و من  به نمایندگی از فدراسیون ورزشهای کارگری کشور از ایشان و همکارانشان در این اداره  خانم ها احمدی و لاغری قدردانی می نمایم . همچنین از آقای ستارپور رئیس اداره کار و امور اجتماعی فریدونکنار و نماینده فرمانداری فریدونکنار آقای حیدرپور که در اسکان ، تغذیه و ایاب و ذهاب تمامی شرکت کنندگان،داوران و مهمانان این رقابت به حد مطلوب رسیدگی داشتند تشکر میکنم. اما جا دارد  از تیم داوری بسیار خوب هیات ورزشهای همگانی استان مازندران سرکار خانم صفاری و همکارانشان قدردانی نمایم که صمیمانه ما را درجهت برگزاری بدون نقص و باسطح  کیفی عالی یاری نمودند و از مدتها قبل از برگزاری به طور مستمر پیگیرآماده سازی امکانات مورد نیاز در این مسابقات بودند. مسئول انجمن آمادگی جسمانی و ایروبیک فدراسیون ورزش کارگری کشور ادامه داد: ورزش کارگری نیاز دارد تا بیشتر در بین مردم شناخته شود و به نظر می رسد این بعد از ورزش کشور مظلوم واقع شده و بسیاری از مردم شهرهای کوچک از وجود چنین فدراسیونی بی اطلاع هستند. انتظار داریم در استان مازندران که قدرتمندانه اولین گام را درجهت شناخت ورزشهای کارگری برداشته توسعه و گسترش این نوع ورزش بیشتر گردد و به طبع این انتظار را از سایر استانها خواهیم داشت تا درجهت شناخت ورزشهای کارگری اقدامات موثری انجام دهند. و نباید فراموش کرد ورزشهای کارگری یک ورزش صنفیست و باید به آن از بعد همگانی نگریست و نه از بعد قهرمانی.

 این مسابقات ساعت 12 امروز با برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام نفرات و تیم های برتر و اهدا جوایز پایان می پذیرد.

IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۲۰۰۱ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۶_۲۱۵۰۰۵ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۶_۲۱۵۰۱۵ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۶_۲۱۵۰۲۷ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۶_۲۱۵۰۴۳ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۱۸۴۵ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۱۸۵۸ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۱۹۲۶ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۱۹۳۲ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۱۹۵۷ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۱۹۰۸ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۱۹۴۷ IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۲۱۹۱۱

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.