نشست صمیمانه معاونت توسعه ورزشهای همگانی اداره کل و کارشناسان این معاونت با کادر اجرایی هیات ورزشهای همگانی مازندران برگزار شد

عادل عالیشان در نشستی صمیمانه با دبیر و پرسنل هیات ورزشهای همگانی استان مازندران  انتظارات دستگاه ورزش استان از هیات ورزشهای همگانی مازندران را بیان کرد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران، دقایقی پیش با حضور عادل عالیشان معاونت توسعه ورزشهای همگانی اداره کل و حسین پور و لطیفی کارشناسان این حوزه همچنین روهام ابوطالبی دبیر هیات استان ، صفاری مسئول کمیته امادگی جسمانی و ایروبیک ، غزانی مشاور ریاست هیات و مسئول اموراداری استان ، جوادی ،عباسپور و ابراهیمی از کارکنان هیات ورزشهای همگانی استان نشستی صمیمانه در حوزه بررسی عملکرد هیات ورزشهای همگانی استان و برنامه های شش ماهه دوم همچنین روند اجرایی شدن کتاب تحول تعالی و آینده نگری برگزار گردید.

در این نشست ابوطالبی با مهم خواندن این جلسه و ابراز خرسندی از حضور معاونت دستگاه ورزش استان در دفتر هیات استان عنوان دشت: رویکرد این هیات تعامل با تمام نهادهای مسئول و متولی ورزش می باشد و این تعهد را هیات استان خواهد داشت به عنوان بازوی اداره کل و فدراسیون وظایف خود را به نحو احسن عمل نماید.

عالیشان معاونت توسعه ورزشهای همگانی ورزش و جوانان استان ضمن ابراز خرسندی از ایجاد جو صمیمانه در هیات استان اظهار داشت: اهمیت  هیات ورزشهای همگانی به قدریست که از سوی وزارت ورزش برای ورزشهای همگانی و ورزش بومی محلی، اداره کل تشکیل داد و این دو هیات در شورای ورزش همگانی استانها به عنوان عضو ستادی مهم حضور دارند. این نشان دهنده اهمیت جایکاه ورزش همگانیست.

معاونت توسعه ورزشهای همگانی ادامه داد: دکتر شجاعی ظرفیتهای مدیریتی بالایی دارد که با استفاده از این پتانسیل می توان کارهای بزرگی انجام داد و قطعا در این راه دستگاه ورزش استان و معاونت توسعه همگانی استان از این برنامه ها پشتیبانی خواهد کرد.

عالیشان افزود: در بیش از 21 هیات حوزه قهرمانی، کمیته همگانی تشکیل گردید که این موضوع ظرفیت و پتانسیل ورزش همگانی استان را بالا خواهد برد. علاوه بر آن انتظار می رود با بالا بردن جنب و جش و تلاش در کمیته های زیر مجموعه هیات استان و هیاتهای شهرستانهای و ارائه تقویم سالانه ،ورزش همگانی استان مازندران جهش خوبی یابد.

photo_2016-10-30_12-12-05 photo_2016-10-30_12-11-46 photo_2016-10-30_12-11-40 photo_2016-10-30_12-11-34 photo_2016-10-30_12-11-12

 

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.