نشست هم اندیشی مسئولین کمیته داژبال شهرستان های استان برگزار شد

IMG_۲۰۱۵۰۵۱۲_۱۰۳۵۰۷[1]مسئول کمیته داژبال استان: سال 94 سال گسترش علمی ورزش داژبال در استان مازندران خواهد بود

 

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران؛ نشت هم اندیشی مسئولین ورزش داژبال استان با حضور مسئولین کمیته داژبال شهرستان ها و خدیجه پیشه رو مسئول کمیته داژبال استان صبح امروز (94/2/22) در سالن کنفرانس هیات ورزشهای همگانی استان برگزار شد. در این نشست خدیجه پیشه رو ضمن خیر مقدم به حضار به ارائه گزارش مختصری از عملکرد این کمیته در سال قبل و اهداف پیش رو پرداخت. وی با بیان اینکه سال 94 سال گسترش و شکوه ورزش داژبال در استان خواهد بود ابراز  داشت : با همکاری کمیته آموزش استان و هیات ورزشهای همگانی شهرستان ها، استارت کار را با برگزاری مراسم معارفه رشته داژبال در شهرستانها خواهیم داشت و در ادامه با ثبت نام از متقاضیان رشته داوری و مربیگری داژبال، دوره های مربیگری و داوری این رشته را برگزار خواهیم کرد.

مسئول کمیته داژبال استان غیر اقتصادی بودن این رشته ورزشی را برای مربیان مردود دانسته و گفت : این رشته همانند رشته های ورزشی گروهی دیگر مثل والیبال ،هندبال و .. می تواند در باشگاهها سانس های زیادی را به خود اختصاص دهد. گرچه هدف از گسترش این رشته در وهله اول ایجاد شور و نشاط و هیجان در بین آحاد جامعه است.

در نهایت نمایندگان شهرستان ها و سرکار خانم صفاری مسئول کمیته آموزش استان به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در این زمینه پرداختند.

IMG_۲۰۱۵۰۵۱۲_۱۰۳۴۲۴ IMG_۲۰۱۵۰۵۱۲_۱۰۲۲۵۵ IMG_۲۰۱۵۰۵۱۲_۱۰۱۸۵۱ IMG_۲۰۱۵۰۵۱۲_۱۰۳۵۰۷[1]

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.