هجدهمین جلسه جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی

هجدهمین جلسه جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان مازندران؛ هجدهمین جلسه جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.
این جلسه که در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید، اعضای جلسه برای برگزاری شایسته این جشنواره نکته و نظرات پرداختند.

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تبریک ایام دهه فجر، نقش آموزش و پرورش را در این جشنواره پررنگ عنوان کرد و گفت: تعامل با آموزش ضریب موفقیت و توسعه ورزش استان را بالا خواهد برد.

ابوالقاسم عباسی معاون امور توسعه ورزشی با اشاره به برگزاری این جشنواره با حضور بیش از چهار ورزشکار افزود: این جشنواره در پنج رشته ورزشی تنیس روی میز، شطرنج، کشتی، قایقرانی، ژیمناستیک طی روزهای چهارم تا ششم اسفندماه در ساری برگزار می شود.

همچنین عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی از برگزاری مراسم افتتاحیه این جشنواره در سوم اسفندماه به میزبانی ساری در سالن ورزشی سید رسول حسینی خبر داد و اذعان داشت: امیدوارم یک روز شاد و مفرح را به صورت نمادین و نمایشی در این روز داشته باشیم.

در پایان محمدحسین شکیبافر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از طراحی پوستر تبلیغاتی این جشنواره خبر داد و افزود: جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در رده سنی 6 تا 14 سال در دو بخش پسران و دختران به میزبانی شهرستان ساری برگزار می شود.

photo_2017-02-01_17-53-19

photo_2017-02-01_17-53-30

photo_2017-02-01_17-53-34

 

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.