همایش بانوان با محوریت پیشگیری از آسیب جسمانی در محیط کار + تصاویر

همایش آموزشی ورزش در محیط کار و پیشگیری از آسیب زنان در ساری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ؛ همایش آموزشی ورزش در محیط کار و پیشگیری از آسیب زنان با همکاری هیات ورزشهای همگانی استان مازندران،هیات پزشکی ورزشی ،معاونت بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران و مدیرکل بانوان استانداری استان مازندران و با حضور کارکنان ادارات مختلف در روز دوشنبه مورخ 95/1/30 در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد.
حبیب حسین‌زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان در همایش فرهنگی ورزشی ویژه بانوان شاغل دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: برای سلامت جسمی و روحی کارکنان دستگاه‌های اجرایی تفاهم‌نامه‌ای با استانداری مازندران امضا شد که در سال‌ جاری اجرایی می‌شود.
وی تصریح کرد: در برنامه پنجم توسعه و چشم‌انداز برنامه ششم ورزش همگانی با موضوع خانواده مورد توجه قرار گرفته است.
حسین‌زادگان بر توجه به ورزش بانوان تأکید کرد و ادامه داد: برگزاری نمایشگاه، همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی سبب می‌شود تا جامعه هدف به ویژه بانوان به ورزش توجه داشته باشند.
جمشیدی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در این همایش اظهار داشت :  با توجه به اهمیت مسئله ورزش در ایجاد سلامت روحی و روانی فراتر از موضوع سلامت جسم زنان به‌ویژه در محیط کار باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه استرس کار فشار روحی را به بانوان شاغل در ادارات وارد می‌کند، گفت: سیاست‌گذاری دقیق و اجرای برنامه مناسب برای ورزش بانوان شاغل در دستگاه‌های دولتی و اجرایی بستر مناسبی را برای سلامت می‌کند.
جمشیدی سلامت جسم و روح زنان که با ورزش تضمین می‌شود را سرمایه‌گذاری بلند مدت برای تحکیم ارکان جامعه دانست و تصریح کرد: به منظور برنامه‌ریزی دقیق برای ورزش بانوان استان به‌ویژه زنان شاغل در ادارات سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای با اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران امضا شد که در این قرارداد مشترک آموزش، ایجاد بستر مناسب برای ورزش بانوان، ورزش همگانی و ورزش زنان روستایی دیده شد که امسال قرار است اجرایی شود.
PhysicalImage PhysicalImage03K3IJDQ PhysicalImageD87F16HS PhysicalImageW15LDOZC

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.