همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در ساری برگزار شد

PhysicalImageVM5GM83M

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی همزمان در 21 شهرستان استان مازندران برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ؛ همایش پیاد روی خانوادگی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به طور همزمان در ساری و 20 شهرستان دیگر استان مازندران برگزار شد. همایش پیاده روی در شهرستان ساری که علی رغم بارندگی و طوفان شدید شب قبل برگزاری با استقبال چشمگیر مردم ساری مواجه شده بود به طور مستقیم از شبکه سه سیما (برنامه صبح و نشاط) و شبکه استانی(تبرستان) پخش گردید.
در این همایش که دکتر اسد معاونت توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش و جوانان حضور داشت ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین برگزاری همایش و تبریک هفته نیروی انتظامی ، ورزشهای همگانی در استان مازندران را سرآمد و جایگاه آن را در کشور مطلوب و قابل تحسین ارزیابی کرد.
سردار جعفری نسب فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران نیز هدف از برگزاری این همایشات را افزایش شور و نشاط اجتماعی و کاهش یافتن آسیب های اجتماعی دانست .
دکتر شجاعی ریاست ورزشهای همگانی استان مازندران نیز در این همایش ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم ،برگراری چنین همایشات مناسبتی را سرمایه اجتماعی عظیمی دانست که آن را پشتوانه قوی و مستحکمی برای دستگاههای اجرایی کشور خواند.
حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این همایش ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ،جایگاه هیات ورزشهای همگانی استان مازندران را عالی و درخورتوجه دانست و از تلاش های همه جانبه دستگاههای اجرایی همچون شهرداری ساری، بانک قوامین ، نیروی انتظامی ساری و استانداری مازندران جهت برگزاری این همایش تقدیر کرد.  
در پایان همایش قرعه کشی کلیه جوایز به ترتیب انجام و اسامی برندگان اعلام گردید. و در نهایت قرعه کشی دوخودرو انجام شد و برندگان دوخودرو که در جمع حضور داشتند جوایز خود را از مسئولین دریافت داشتند.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.