همایش پیاده روی خانوادگی اصحاب رسانه استان در ساری برگزار شد+تصاویر

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی مازندران؛ همایش پیاده‌روی خانوادگی ویژه اصحاب رسانه مازندران به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار ، هشت صبح روز جمعه ۱۵ مردادماه از میدان مرحوم جابر معافی (باغ سنگ) تا پارک ملل ساری برگزار شد.

به مناسبت هفته تجلیل از اصحاب رسانه، همایش پیاده‎روی خانوادگی بزرگداشت روز خبرنگار و یادبود «جابر معافی» سرپرست و خبرنگار فقید خبرگزاری فارس در مازندران، پیش از ظهر امروز پس از نرمش صبحگاهی در میدان جابر معافی(باغ‎سنگ)، به سمت پارک ملل ساری برگزار شد.

این همایش با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد مرکز، اعضای هیأت‌ مدیره خانه مطبوعات، خبرنگاران رسانه‌های مختلف مازندران و خانواده‌های آنها همراه بود.

حبیب حسین‎زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در سخنانی با اشاره به اهمیت ورزش در زندگی فردی و اجتماعی انسان، از اصحاب رسانه خواست تا در بخش ورزش همگانی با حضور و انتشار مطالب خوب در گسترش فرهنگ ورزش همگانی اهتمام داشته باشند.

در ادامه، براساس قرعه‌کشی‌های انجام‌شده، دو نفر از شرکت کنندگان برنده دوچرخه، پنج نفر تبلت و دو نفر نیز برنده ربع سکه بهار آزادی شدند.

 
بخشی از اختتامیه همایش پیاده‌روی نیز به اجرای نوازندگی از سوی گروه موسیقی سنتی «آیین زندگی» اختصاص یافت. مسابقه طناب‎کشی نیز با شرکت چهار گروه از آقایان و بانوان برگزار شد و ۲۰ نفر به‌عنوان نفر برتر شناخته شدند.

پیاده‎روی روز خبرنگار با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج رسانه، خانه مطبوعات و انجمن صنفی رسانه‌های مازندران، همچنین با مشارکت فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان، هیأت ورزش‌های همگانی، مؤسسه اعتباری کاسپین و مؤسسه فرهنگی هنری همیاری آینده تدارک دیده شد.

در این مراسم  مهندس عیسی بابایی مدیر امور شعب موسسه اعتباری کاسپین استان مازندران به عنوان یکی از حامیان این همایش خانوادگی سخنرانی کرد.

B35A0989 B35A0867 B35A0847 B35A0798 19 15 14-1 1-48-8 1-44-8 1-23-9

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.