همایش پیاده روی خانوادگی در محمودآباد برگزار شد

نیمه شعبان محمودآباد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران ؛ همایش  پیاده روی خانوادگی به مناسبت سالروز میلاد قائم آل محمد حضرت مهدی موعود (عج) روز یکشنبه  مورخ 2 خرداد   در روستای گلیرد از توابع شهرستان محمودآباد برگزار شد.

این همایش با حضور دکترعلی اسماعیلی نماینده منتخب مردم شریف شهرستانهای محمودآباد و نور،فرماندار ،مسئولین شهرستانی و بیش ۸۰۰ نفر از مردم ورزش دوست ،فرهنگیان،جوانان حضور داشتند برگزار و شرکت کنندگان در این همایش  مسیر۳ کیلومتری از پارک شهدا تا زمین ورزشی شهدای روستای گلیرد را طی نمودند .

در  ادامه  این همایش برنامه هایی شاد و متنوعی مانند جشن انتظار با سخنرانی نماینده مجلس، برگزاری مسابقات بومی محلی،اجرای حرکات نمایشی پارکور ،مولودی خوانی و مدیحه سرایی،اجرای حرکات زورخانه ای و پهلوانی با نوای  مرشد و…اجرا شد.

پایان بخش این همایش  به قید قرعه به 100 نفر از شرکت کنندگان هدایایی از قبیل ظروف یکبار مصرف،دوچرخه،توپ وکارت هدیه،البسه ورزشی،بن ورزشی اهداء گردید.

شایان ذکر است این همایش با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان،دهیاری و شورای اسلامی روستای گلیرد برگزار شد که جا دارد از مسئولین ،جوانان ،ورزشکاران خانواده ها که در این همایش خانوادگی حضور چشمگیری داشته  و همینطور دهیاری و شورای اسلامی روستای گلیردصمیمانه تقدیر و تشکر نمائیم.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.