ورزشگاه های استان تهران، صبح ها در اختیار هیئت همگانی قرار می گیرد

0b03a329155d6a43a4d1e39ca2ecb047

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: تمامی ورزشگاه های زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، صبح ها در اختیار هیئت ورزش های همگانی استان تهران قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، محمدحسین نژادفلاح در نشست مسئولان هیئت همگانی حوزه ها و شهرستان های استان تهران خاطر نشان کرد: امیدواریم با این اقدام در سطح استان، بتوانیم تمام رشته های ورزشی را احیا و نهادینه کنیم.
وی با بیان اینکه باید بیشتر به افراد با استعداد و نخبه استان توجه کرد، افزود: آدم های بزرگ در تهران بسیار به چشم می خورند، ولی مدیران کمتر به آنها توجه دارند، چرا که به توانایی آنها اعتقاد ندارند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به اینکه ورزش ارزان را باید در سطح استان توسعه دهیم، گفت: این امر مهم با همکاری تمامی دستگاه های دولتی و شهرداری های مناطق صورت خواهد گرفت.
همچنین معاون هماهنگی شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به اینکه 2 رکن اساسی پیشرفت ورزش همگانی در سطح استان نزدیک شدن شهرداری و اداره کل ورزش است، افزود: در گذشته این همکاری کمتر به چشم می خورد، ولی امروزه فرصت ها بهتر به سرانجام می رسد.
مصطفی نکولعل آزاد ادامه داد: این ارتباطات تنگاتنگ زمینه رشد ورزش همگانی را در سطح استان تهران فراهم خواهد کرد.
رییس گروه توسعه امور ورزش بانوان اداره کل نیز با اشاره به اینکه هر یک از پیشکسوتان رشته همگانی کتابی با ارزش برای این رشته محسوب می شوند، افزود: کلید ورزش قهرمانی در گرو توسعه ورزش همگانی است و درایت انتخاب رییس هیات توسط مدیر کل، اقدامی بسیار ارزشمند بود.
فاطمه سلیمی گفت: در حال حاضر نگاه جنسیتی در ورزش تهران از بین رفته که این موضوع رشد و پیشرفت ورزش را در پایتخت به همراه داشته است.
رییس هیات همگانی استان تهران هم با بیان اینکه در نظر داریم با هماهنگی شهرداری منطقه شش تهران، امکانات خوبی را برای این هیات داشته باشیم، خاطر نشان کرد: طی 2ماه آینده تحرک خوبی را در هیات همگانی استان تهران مشاهده خواهیم کرد.
ولی الله شجاع پوریان ادامه داد: بحث مالی مهم ترین دغدغه هیات های شهرستانی است که با مرتفع شدن این معضل، علاقه مندان به ورزش استقبال بیشتری از ورزش همگانی خواهند کرد.
وی سرکشی های مختلف به شهرستان ها را مهم ترین اقدام در جهت توسعه ورزش همگانی در سطح استان تهران دانست و گفت: این اقدام بسیاری از تنگناها را در این رشته ورزشی برطرف می کند.

برچسب ها: بدون برچسب

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.