ورزش همگانی در مازندران رونق جدی می‌گیرد

11111دکتر سید رمضان شجاعی از رونق گرفتن ورزش همگانی در مازندران خبر داد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران؛سید رمضان شجاعی، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی مازندران  در مراسم تجلیل ازبانوان  مدال آور درمسابقات قهرمانی، آسیایی وجهانی مازندران با اشاره به وجود مدال آوران فراوان ورزشی در بخش بانوان در شهرها و روستاهای استان، گفت: ورزش همگانی در مازندران رونق جدی می‌گیرد.

وی با بیان اینکه همایش‌های پیاده روی خانوادگی در روستاهای استان افزایش یافته است، افزود: امیدواریم نسبت به شناسایی ورزشکاران بانوی مدال آور رشته ورزش‌های همگانی اقدام شود . علی‌رضا یونسی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه جسم و جان انسان با ورزش جلا داده می‌شود، افزود: حضور بانوان ورزشکار در میادین ورزشی بین المللی و جهانی بسیار اثرگذار بوده است.معاون استاندار مازندران با بیان اینکه هر میزان جامعه با نشاط تر باشد به سوی دانایی حرکت می‌کند، گفت: ورزشکاران سرمایه‌های این مرز و بوم بوده که باید برای تعالی جسم و روح انسان تلاش بیشتری کنند.وی با تاکید بر ارتقا سلامت زنان ایرانی، افزود: فرهنگ سازی برای ارتقا ورزش همگانی در بین زنان باید پیگیری شود.                                                                

گفتنی است این جشنواره با هدف تجلیل از ۲۵ بانوی قهرمان ورزشکار روستایی و به منظور ترویج فرهنگ ورزش در روستاها به ویژه بانوان روستایی از سوی اداره کل بانوان و خانواده استانداری، اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل روستایی استانداری مازندران برگزار شد.در این جشنواره قریب سه هزار نفر از بانوان ورزشکار روستاها و اعضای هیئت‌های ورزشی بانوان حضور داشتند. در حاشیه این جشنواره بزرگ، نمایشگاه توانمندی‌های بانوان روستایی نیز برگزار شد.

برچسب ها: بدون برچسب

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.